Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mERTurk
Gerçek AdMert Ertürk
Konumİstanbul, Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maximum mobil getir 40/20 kod veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Evin deterjan ihtiyacını karşıladım bu kuponla. asprin bilmem ne diye bir ürün vardı. 3 tanesi 18,95 TL idi. Bir de bedava kova veren bir ürün vard... Mesaja git »
Ferrari kırmızı nakışlı Yönetici Koltuğu 219 tl başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kıyas yapmak için google'da bir örneği bile yok. Neye göre ucuz ya da pahalı olduğunu bilmiyoruz gençler.... Mesaja git »
Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bu modeli eski iş yerimde kullandım. Çok iyi bir seçim. İnanılmaz rahat. Fiyat konusunda bilgim yok.... Mesaja git »
HDMI'ı Anten'e Dönüştürme başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Henüz almadım. Tavsiyenizle aynı düşünceye geldim. O tv'yi almayı düşünmüyorum. Biraz daha fazla para verip daha makul bit tv almak daha mantıklı. Y... Mesaja git »
HDMI'ı Anten'e Dönüştürme başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
hocam aşağıdaki gibi bir cevap verdi. Kendisine teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda bu soruya cevap arayan biri olursa diye ekliyorum. HDMI g... Mesaja git »
HDMI'ı Anten'e Dönüştürme konusunu başlattı (9 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Öncelikle epeyce aradım ama sonuç bulamadığım için buraya yazıyorum. Sorunumu kısaca özetlemeye çalışacağım. Yeni bir TV almayı... Mesaja git »
Biletix 1 alana bir bedava başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Gençler, Sayfa boş geliyor.... Mesaja git »
Caselogic 15.6" Koyu Gri Sırt Çantası 29.94 TL Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
UPS 3 kere gelmiş ama beni bulamamış. Aramayı akıl bile edemediler. Sonra da Teknosa'ya iade etmişler. Arkadaş Teknosa gibi bir firmanın Yurtiçi, Ara... Mesaja git »
Starbucks'ta 2 adet orta boy (grande) çay 4.75 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Teşekkürler. Gayet güzel fırsat. Özsüt'e gidip çay içsen küçük bardağa 3 TL veriyorsun bir de üzerine her dakika başında garson dolaşıyor. 4,75'e 2... Mesaja git »
Caselogic 15.6" Koyu Gri Sırt Çantası 29.94 TL Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Teknosa çok garip bir siteye sahip. Satın aldım. Ürün durumuna kargoda demişler ama hangi kargoda, kargo nerede belli değil. Kargoya verdikerlerini n... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063