Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bluees
Gerçek AdMehmet KURT
Doğum Tarihi6 Eylül ****
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
normal bir oyuncuyum kendimi geliştirmek istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bol bol stream izle.... Mesaja git »
Logitech G Series Çanta - 60TL konusunu başlattı (6 gün önce)
Ürün sifirdir hic kullanilmamistir. Urun klavye, mouse, kulaklik tasimak icindir fakat 15 inç laptop icine sigabiliyor. Urunun fotograflarini boş bir ... Mesaja git »
Aktif Altyapı’daki VDSL kullanıcılarının upload hızları arttı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ilettim.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hocam benim paketim 100mb, alabildigim hiz sabah saatlerinde 15-25 arasi. Gece 25-30mb arasi. Nisandan bugune kadar 3 defa destek kaydi actirdim hicbi... Mesaja git »
Aktif Altyapı’daki VDSL kullanıcılarının upload hızları arttı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Upload hizlarini artiriyorsunuz fakat vaad ettiginiz hizi saglayamiyorsunzu daha. Sozde 100MBlik paketteyim alabildigim maksimum hiz sabah saatlerinde... Mesaja git »
2-3 sene oyunu bırakanlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
2014 ekim-2016 kasim arasi biraktim yeniden basladim. Bence oyun daha guzel olmus. Biraktigimda oyun cok basitdi. Simdi 4 cesit ejder olmasi, daha efe... Mesaja git »
Aniden FPS düştü Lol kasmaya Başladı YARDIM! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Peki oyunu harici ekran karti uzerinden acrigina emin misiniz?... Mesaja git »
Aniden FPS düştü Lol kasmaya Başladı YARDIM! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Laptop un adaptoru isiniyor olabilir.... Mesaja git »
Satilik Steelseries Siberia 200 120 TL. konusunu başlattı (bir ay önce)
Mayis 2016 da amazondan aldim. Sadece mayis - ekim arasi gunde 1-2 saat kullandim. Ekimden sonra kenarda durdu haftada maximum 2 saat kullanildi. Herh... Mesaja git »
[center] [ul] [*] Ürün 14 Mayıs 2015 tarihinde Amazondan satın alınmıştır. [*] Daha önceki referanslarıma ve satışlarıma bakarak titizliğe önem verdi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech G103. 30 TL.
Alıcı: alper3333
Tarih: 15 Kasım 2014; 17:49:56
Yorum
sorunsuz alışveriş teşekküler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.092