Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bluees
Gerçek AdMehmet KURT
Doğum Tarihi6 Eylül ****
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 38 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Reosta çadır başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Nerde o eski çadırlar.... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
1 kisilik bos yerim var ilgilenen olursa pm atmasi yeterli. Aylik 3.5TL. En az 3 aylik olarak satiyorum. Edit:Satilmistir.... Mesaja git »
1-) Bizim spotify'a verdigimiz ikametgah bilgilerinin aynisini siz de giriyorsunuz. 2-) Guvenli, referansli uyelerden almaniz lazim baska cozumu yok. ... Mesaja git »
1-) Bizim uyeligimizin arayuzunde aile kismindan sana istek gonderiyoruz onu kabul ediyorsun. 2-) Evet dinleyebiliyorsun, ister telefon, ister bilgisa... Mesaja git »
edit-TAXİ faşizmi vs BEN. (Taksicilerle yaşadıklarım) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Hocam bildigim kadariyla Ankara'da yok sadece Istanbul'da var.... Mesaja git »
UBER’DE AYDA 10.000 TL CİRO YAPMA FIRSATI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam arkadasin dedigi gibi yazdiklarinizdan o anlam cikiyor. Devletin bu sistemi yasakliyacagini sanmiyorum cunku devletin takibi acisindan cok guzel... Mesaja git »
İnternet Hızımı Geçebilecek varmı_? (Edit 4:Turknet aradı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Valla turknete ait 2 tane aboneligim var biri Adana'da digeri Antalya'da. Adana'daki aboneligim YAPA altyapisinda degil, 35mb download, 2mb upload'i s... Mesaja git »
%25 İndirimli İstediğiniz Steam Oyun Alınır. PUBG 50TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cok ilgili ve hizli bir arkadas 2 dakika icinde halledik hemen. Tesekkurler.... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1 Kisilik bos yerim var katilmak isteyen varsa mesaj atabilir. Edit:Odeme yontemi ENPARA. DOLMUSTUR.... Mesaja git »
GTA V Online Doomsday Heist güncellemesi gelecek hafta yayınlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Valla ben hileyle 2 ay once tam 7 milyar dolar para yaptim hala ban yemedim. Harciyorum harciyorum bitmiyorda meret xd.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech G103. 30 TL.
Alıcı: alper3333
Tarih: 15 Kasım 2014; 17:49:56
Yorum
sorunsuz alışveriş teşekküler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078