Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bluees
Gerçek AdMehmet KURT
Doğum Tarihi6 Eylül ****
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıfır Steelseries Arctis 7 550 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Sıfır üründür jelatinini açmadan göndereceğim. Garantisi ve faturası var. Amazondan alındı ama uluslararası garantisi var. Fiyat= 550 TL htt... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Valla hocam dolarin etkisi buyuk ayrica cogu urun gonderime kapanmis neden bilmiyorum. Logitechin butun urunleri turkiyeye gonderime kapali.... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
amazon.com'da logitech urunleri neden turkiyeye gonderime kapali? Bir bilgisi olan var mi?... Mesaja git »
Bende boyle bir sorun yok hocam.... Mesaja git »
Hocam ben camelcamelcamel araciligi ile fiyat alarmi kurmustum fiyati dusunce mail atsin diye. Sabah saat tam 5'de mail atmislar. Bende sabah kalkinca... Mesaja git »
900 dolardi hocam.... Mesaja git »
3 haftadir urunun fiyatinin dusmesini bekliyordum. Bugun sabah toplam 1091 dolara aldim. Enpara kuru 3.61 den cevirmis 3941 liraya geldi.... Mesaja git »
Lol bütün ayarlarda aynı FPS başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Algiliyor. Fakat cogu kisinin kullandigi monitorler 60hz oldugu icin 60fps den fazlasini bize yansitamiyorlar.... Mesaja git »
normal bir oyuncuyum kendimi geliştirmek istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bol bol stream izle.... Mesaja git »
Logitech G Series Çanta - 60TL konusunu başlattı (6 ay önce)
Ürün sifirdir hic kullanilmamistir. Urun klavye, mouse, kulaklik tasimak icindir fakat 15 inç laptop icine sigabiliyor. Urunun fotograflarini boş bir ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech G103. 30 TL.
Alıcı: alper3333
Tarih: 15 Kasım 2014; 17:49:56
Yorum
sorunsuz alışveriş teşekküler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188