Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bluees
Gerçek AdMehmet KURT
Doğum Tarihi6 Eylül ****
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aniden FPS düştü Lol kasmaya Başladı YARDIM! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Peki oyunu harici ekran karti uzerinden acrigina emin misiniz?... Mesaja git »
Aniden FPS düştü Lol kasmaya Başladı YARDIM! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Laptop un adaptoru isiniyor olabilir.... Mesaja git »
Satilik Steelseries Siberia 200 120 TL. konusunu başlattı (dün)
Mayis 2016 da amazondan aldim. Sadece mayis - ekim arasi gunde 1-2 saat kullandim. Ekimden sonra kenarda durdu haftada maximum 2 saat kullanildi. Herh... Mesaja git »
[center] [ul] [*] Ürün 14 Mayıs 2015 tarihinde Amazondan satın alınmıştır. [*] Daha önceki referanslarıma ve satışlarıma bakarak titizliğe önem verdi... Mesaja git »
Stundayken çarp atılıyormu ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
O etki sabitlemede. Stundayken duz vuramazsin carp felan atamazsin.... Mesaja git »
Türknet %20 hız kesintisi kalktı hayırlı olsun :) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Benim bildigime gorede, bitimine kac ay kaldigina gore degisiyor. Kulladiginiz ay ve tahhututun bitimine kalan ay sayisindan hangisi kucuk ise o alin... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Kabloluda saten 20 aliyorum hocam. Suan baska sehirde universite okudugum icjn ugrasamiyorum. 1 haftaligina gidiyorum sorun cozulene kadar geri donm... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam hat degerlerim bunlar fakat maksimum 20mb alabiliyorum. Servs saglayicisi turknet. http://store.donanimhaber.com/f2/e6/7e/f2e67ecaca18ab2a685... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Internette birsuru kurulum rehberi var eminim ki internete sorununu yazarsan cozumunu hemen bulursun.... Mesaja git »
VODAFONE FREEZONE YENİ TARİFELER ( ESKİ YENİ ABONELERE AÇIK) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam bende de oyle gozukuyor. FREEZONE yazip 1525'e mesaj atin freezone'a gecin.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech G103. 30 TL.
Alıcı: alper3333
Tarih: 15 Kasım 2014; 17:49:56
Yorum
sorunsuz alışveriş teşekküler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078