Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mehmet572
Gerçek Admehmet akıncı
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 61
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Düşük Fiyata Uçak Bileti! edreams başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşlar bileti aldim pegasustan mail geldi. Is bankasi hesabina bakiyorum. Para cekilmemus. Blokaj var diyor. Ne yapabilirim... Mesaja git »
Düşük Fiyata Uçak Bileti! edreams başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
arkadaşlar işbankası mastercard kredi kartı ile sanalkarttan nasıl alabilirim kabul etmiyor... Mesaja git »
Iphone 7 315 tl kargo bedava konusunu başlattı (17 gün önce)
Apple iPhone 7 32GB Cep Telefonu Apple Türkiye Garantili 3.299,00 TL yerine 315,00 TL... Mesaja git »
lg g3 ls990 için yardım konusunu başlattı (bir ay önce)
lg g3 ls990 model telefonumda 4.4.2 yüklü android 6.0 yüklemek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?... Mesaja git »
LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
lg g3 ls990 model telefonumda 4.4.2 yüklü android 6.0 yüklemek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?... Mesaja git »
lg g3 ls990 konusunu başlattı (2 ay önce)
Telefon glam nickli üyeden alınmıştır. Telefonda 4g yok imei atılı. Yurtdışı cihaz ürünü. 3g ve aramalarda sorunsuz çalışıyor. Çalışmayan aksamı yok. ... Mesaja git »
Vera Delta Yazar Kasa konusunu başlattı (2 ay önce)
Pm atarak gerekli bilgileri verebilirimSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Temiz Samsung S3 300TL son fiyat konusunu başlattı (2 ay önce)
Telefon çok temiz. Kılıfı ile kullanıldığı için kenarlarında soyulma olmadı. Telefonun hiç bir sorunu yok. Bataryası yeni değiştirildi. Tr cihazı. Fi... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_iphone-7-plus-32-gb-gold-akıllı-telefon-apple-türkiye-garantili-1168081.html Mediamarkt ta 3599 tl ye düşmü... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8+ 64GB 1.800 TL Siyah başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pm attım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: En son 100tl bırakıyorum puma sports
Alıcı: puff
Tarih: 20 Şubat 2015; 20:53:36
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117