Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasanandnexus
Gerçek AdHasan Yıldırım
Doğum Tarihi23 Eylül 1995
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Walking Dead (2010- ) | 7. SEZON DEVAM EDİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
[spoiler=7530136831] Sanmıyorum hocam. Negan bir oyun oynayacaksa dwight yerine simonu kullanırdı. Dwighta güvenmiyor çünkü. Sırf karısı için bile ya... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Birkaç gün kullanıp 6 ya dönün anlarsınız demek istediğimi. Uygulama açılış hızı, tepkime fark edilir derecede artmış.... Mesaja git »
SİLİNSİN başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Lexus arapların yalnız... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Daha hızlı hocam fark edilir derecede. Bir ara 6.0 sürümüne döndüm iki dakika dayanamadim geri döndüm nougata.... Mesaja git »
Hediye Paketli İsim Önerisi (Lokanta-Kafe-Unlu Mamülleri üçlüsü) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bol Lezzet Obur Tatlı Alem Leziz Mekan... Mesaja git »
DASH COİN 0.5 DOLARDAN 110 DOLARA CIKTI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
17 Şubat 2014 yılında degerı 0.5 dolar olan dash coın bugun tam 97 dolar degerınde.Gunluk 71,608,200 dolar ıslem hacmı goren coın aurora coının rekor... Mesaja git »
9.45 DEN SONRA BİNALARA ALINANLARIN SINAVI İPTAL EDİLECEK başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Erken gidenlerin tuzu kuru tabi. Adamın bir senesi yanıyor bir dakika için. Yazıktır günahtır be. Asıl sınava giren yaşlı kesimi almasınlar böyle b*kt... Mesaja git »
Anında Büyük Hediyeli Yarışma (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Çok dikkat edemedim açıkçası. Günün yorgunluğuyla bu kadar anca http://testyourvocab.com/result?user=8137711... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam miui yükleyecek olursanız mi-globe.com romlarindan deneyin. Yükleyeceğiniz romun özelliklerini önceden seçebiliyorsunuz. Mesela beauty mod diye... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam yedeği geri yüklerken hata verdiyse mount kısmından sistemi salt okunur bağla diye bir yer var. O tiki kaldırın. Sonra recovery yi yeniden başl... Mesaja git »
Arkadaşları

BlackSwordDown

Themistokles

sedat211969

Save The Day
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141