Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasanandnexus
Gerçek AdHasan Yıldırım
Doğum Tarihi23 Eylül 1995
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
kulaklık önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Telefonda kullanmak için çok fazla para 500 tl. Bu kadar yükselmenize gerek yok bence. Tabi yine kendi kararınız.... Mesaja git »
mi 5s kamerası mi 6'yı dövüyor... başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ois de olsa 5s de keşke.... Mesaja git »
Ayhantaskan58 - ErkanGülsoy Maç Tahminleri[GERİ DÖNÜŞ!!!] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Şu lig arasında acayip şike dönüyor beyler. Bir sakin olun ligler başlıyor az kaldı. Patlamayan maç bulmak samanlıkta iğne aramak gibi şu ara.... Mesaja git »
Çinden kulaklık tavsiyesi playliste göre başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hayırlı olsun. Yakın zamanda bir tane de ben aldım. Ankarada 15 günde geldi. Eski tasarımını değiştirmişler ama sesi aynı. Ben eski tasarımını daha ço... Mesaja git »
Çokoprens mi, Probis mi? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Propis ?... Mesaja git »
Çinden kulaklık tavsiyesi playliste göre başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Dzat df10 da güzel tercih olurdu.... Mesaja git »
Xiaomi’nin yeni canavarı Chiron kod adına sahip başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kendi parçasını, sensörünü üreten telefon üreticisi bir samsung var. O bile başka yerlerden parça tedarik eder. (örneğin patlayan note 7 lerden sonra ... Mesaja git »
Xiaomi’nin yeni canavarı Chiron kod adına sahip başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Apple da çoğu parçasını modülünü samsungdan alıyor yalnız.... Mesaja git »
Fiyat / Performans: DZAT Df-10 İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Tabi ki dediğiniz gibi basları iyiydi ama uğultu dediğimiz yada diğer bir tabirle basların diğer seslerin önüne geçmesi beni soğuttu o kulaklıktan. Bi... Mesaja git »
Fiyat / Performans: DZAT Df-10 İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam siz bir ara kz ed special editiona da çok iyi demiştiniz ama sesi çok karanlık gelmişti. Tamam fiyatı uygundu ama fp diye de düşük fiyatlara yön... Mesaja git »
Arkadaşları

BlackSwordDown

Themistokles

sedat211969

Save The Day
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141