Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasanandnexus
Gerçek AdHasan Yıldırım
Doğum Tarihi23 Eylül 1995
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Hybrid PRO HD başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Eklenmiştir... Mesaja git »
Xiaomi Hybrid PRO HD başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Güncel... Mesaja git »
Xiaomi Hybrid PRO HD konusunu başlattı (dün)
Gearbestten alınmıştır. Sıfır niyetine kullanılabilir. Önceki nesil hybridde 1 dinamik sürücü 1 armatür bulunurken pro sürümünde 2 dinamik sürücü 1 ar... Mesaja git »
Root edilmiş telefonlara Google Play’de geçit yok başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Meizu xiaomi ne alaka şimdi? Rootlu gelmiyor ki bu telefonlar. Meizu da sonradan istenildiğinde aktiflestirilebiliyor, xiaomi zaten bl kapalı rootsuz ... Mesaja git »
Meizu, kullanıcı arayüzünü herkese açıyor başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Flyme candır. Sırf arayüzü için meizu alacaktım ama xiaomi aldım sonra. Çinliler birbirini sever bence xiaomi cihazlarının çoğu destek alır. Miui den ... Mesaja git »
Ben kullanıyorum. Mi-globe rom kurulu bende. Hiçbir sorun yok. Çok daha güzel benim için. Arayüzü daha hoş.... Mesaja git »
Cevaplar için teşekkürler. Hattimi turkcelle taşıdım, daha önce vodafone kullanıyordum. Sanırım turkcell band 800 yerine 1800 kullanıyor. Bu yüzden lt... Mesaja git »
Hocam şimdi konuyla alakası olmayabilir ama bir şey danışmak istiyorum. Bu bizim 4x in lte bantları redmi note 4 qualcomm kadar geniş değil. Daha çok... Mesaja git »
Hocam siyah olan güzelmiş ama çok telefona zarar vermez demi? Kılıf araştırıyorum ama şuan nillkin alicam sanırım. Pahalı ama kaliteli duruyor.... Mesaja git »
[size=2][center] Redmi Note 4X ile ilgili aradığınız her şey bu konuda! [b]GLOBAL STABIL ROM INDIRME LINKI http://en.miui.com/download-... Mesaja git »
Arkadaşları

BlackSwordDown

Themistokles

sedat211969

Save The Day
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.172