Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakcav
Gerçek Adburak c****
Doğum Tarihi5 Kasım ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2002
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Grundig DSR 8200 hakkında... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Cihaz elime dün ulaştı. Deneyimlerim şu şekilde: Cihazla gelen kutunun üzerinde de CI+ ibaresi bulunuyor. Kutu içeriğinde HDMI kablo da bulunuyo... Mesaja git »
Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben de playstation'da yeni oynamaya basladim. Daha acemiyim, yavas yavas ogreniyorum. Nispeten daha iyi oynadigim hero'lar: offense: soldier... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
SATILDI (alici: serqan_) Oyun Adı: OVERWATCH ORIGINS EDITION Bölge: US PSN Hak: PRI Fiyat: 65 TL Ödeme:[/b... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Alınık overwatch Tercihen pri olmazsa sec... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
SATILIK Oyun adı: Fallout 4 Pri-Sec: Sec Alındığı ülke: US psn Fiyat: 50 TL İletişim: pm Ödeme: enpara, akbank, garanti Diğer h... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
SATILIK Oyun: FALLOUT 4 sec/pri: sec hesap bolge: us psn fiyat: 50 tl primary sahibi forumdadir. !SATILDI! Oyun evs4evs rumu... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
US PSN hesabi acip pre-order ile satin aldigim FIFA 16 icin, oyunu en azindan Mayis 2016'ya kadar satmayacak psn kardesi ariyorum. Oyunun Sec hakki 80... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
US PSN hesabi acip pre-order ile satin aldigim FIFA16 - Standard Edition icin, oyunu en azindan Mayis 2016'ya kadar satmayacak psn kardesi ariyoru... Mesaja git »
Batman Arkham Knight Primary Referans ilanıdır başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
deneme... Mesaja git »
Batman Arkham Knight Primary Referans ilanıdır konusunu başlattı (2 yıl önce)
Batman Arkham Knight Primary Referans ilanıdırSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Arkadaşları

HIM666

darkdogan

Guardian of the Dark

Balea
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: hammerheadtr

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.080