Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakcav
Gerçek Adburak c****
Doğum Tarihi5 Kasım ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2002
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Satılık Switch'e özel dizayn edilmiş 8Bitdo Pro Oyun Kontrolörü Marka/Model: 8Bitdo SN30 Pro Controller Durum: Sıfır, Kutusunda Fiyat: 150 TL Ödeme: E... Mesaja git »
Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
SATILIK Dijital Celeste 60 TL Hesabın ve emailin ilk sahibiyim, ikisini birlikte vereceğim.... Mesaja git »
Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satış / / Takas Super Mario Odyssey (SATILDI) Bir ay önce Amazon'dan aldım. Tertemiz, sorunsuz. 180 TL (kargo ücreti alıcıya ait) Elden teslim: Bo... Mesaja git »
Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kutulu Super Mario Odyssey oyunum var. Kutulu Legend of zelda breath of the wild ile takas yaparim. Konum: Kadıköy - Bostancı... Mesaja git »
Sahip oldugum oyun: Super Mario Odyssey istedigim oyun: legend of zelda breath of the wild Oyun kutuludur. Sadece kutulu Zelda ile takas olur.... Mesaja git »
NINTENDO SWITCH KUTULU OYUN ALIM SATIM VE TAKAS ANA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sahip oldugum oyun: Super Mario Odyssey istedigim oyun: legend of zelda breath of the wild Oyun kutuludur. Sadece kutulu Zelda ile takas olur.... Mesaja git »
▓ WELLMATT YATAK'DA İNDİRİM KAMPANYALARI (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhaba, WellMatt Lateks Soft 80x180 Çocuk Yatağı almayı düşünüyorum. İndirim kodu rica edebilir miyim?... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
[color=#FF0000][/color] Oyun adı: Horizon Zero Dawn Ülke: TR Pri-Sec: Sec Fiyat: [color=#9933FF][/color] (alıcı: ) İletişim: PM Ödeme: Enpara, Akba... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Horizon Zero Dawn ODEME : Enpara, Akbank Butce: 50TL (sec) 75TL(pri)[color=#FF0000][/color] Oyun adı: Rise of Tomb Raider: 20 year celebratio... Mesaja git »
Grundig DSR 8200 hakkında... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Cihaz elime dün ulaştı. Deneyimlerim şu şekilde: Cihazla gelen kutunun üzerinde de CI+ ibaresi bulunuyor. Kutu içeriğinde HDMI kablo da bulunuyo... Mesaja git »
Arkadaşları

HIM666

darkdogan

Guardian of the Dark

Balea
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: hammerheadtr

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082