Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nefret1998
Gerçek Aderay kısabacak
Doğum Tarihi22 Ekim ****
KonumKastamonu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nedir Bu Hayata Küskünlük Yahu. Ayağa Kalkın!!!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Arkadaşlar selam. 33 Yaşımdayım. Yabancı Bir firmada üst düzey yönetici olarak çalışıyorum ve gelirim de gayet iyi. Dünyalar güzeli bir kız arkadaşım ... Mesaja git »
Bilgisayar Mühendisliğinde görülen dersler hakkında bilgilendirme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Matematik Dersleri: Matematik Dersleri: Bilgisayar mühendisliği ile ne alakası var matematiğin, ileride ne işime yarayacak bu dersler demeyin. Bilgisa... Mesaja git »
# < SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 2017 GİRİŞLİLER ># [WHATSAPP] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
HOŞGELDİNİZ Edit: Hepimize geçmiş olsun.Umarım hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmışsınızdır. Büdüt: Konu altında isimleri yazılı ... Mesaja git »
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
Arkadaşlar malum tercih haftası içerisindeyiz. Ben ve benim gibi binlerce kişinin burslara ihtiyacı var. Arayan bulan arkadaşlar, burs alan üniversite... Mesaja git »
2.Ögretim Ücretleri konusunu başlattı (2 ay önce)
Gençler öncelikle kazanan herkese hayırlı olsun diyorum kazanamayanlarada inşallah gönüllerince olur.Ben bu sene Selçuk bilgisayar ikinci ögretim kaza... Mesaja git »
# < SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 2017 GİRİŞLİLER ># [WHATSAPP] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
teşekkürler hocam yurt için bir bilgin var mı ?... Mesaja git »
# < SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 2017 GİRİŞLİLER ># [WHATSAPP] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bilgisayar Müh. Kayıt için neler gerekli ve yurtu nasıl yapıyoruz ?... Mesaja git »
ÜNİVERSİTEDE KENDİMİZİ NASIL GELİŞTİRCEZ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Evet beyler fikir ve önerileri alalım. ben iktisat okuyacağım. kendimi geliştirmek için birkaç planım var. şöyle; 1-Anadil gibi bir ingilizce 2-Deli g... Mesaja git »
Üniversiteye Gidiş Rehberi [Yurt,Burs,Terimler vb.] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
UYARI; BU KONU 2017 TARİHİNDE AÇILMIŞTIR EĞER GELECEK YILLARDA OKUYORSANIZ GÜNCELLİĞİNİ YİTİRME İHTİMALİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN. Üniversiteye gidecek... Mesaja git »
Arkadaşları

sampiyon bilo

cinayet13

bkaakco

xdeliruzgar

ismailbbyigit

Bravo.qwertuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İşlemci: Intel Core i5 4590 Soket 1150 3.3GHz 6MB Cache 22nm Anakart: ASUS H97M-PLUS | Ram: Corsair Vengeance Pro 16GB 2x8GB DDR3 2400MHz | Ekran Kartı: Asus R9 280 DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit | Hard Disk: WD 3.5 1TB Caviar Blue | Kasa Psu: Corsair Carbide Serisi 400R CX750W 80 |
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Clash of Clans
Clash of Clans
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.193