Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bgunduz26
Gerçek AdBahaddin gündüz
Doğum Tarihi28 Şubat 1986
KonumHatay, Dörtyol
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaslar asğıda belirteceğim parfumlerim satılıktır.Kargo alıcıya ait olmakla birlikte ürünler kesinlikle orjinaldir.İçerisinde tester veya ... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Keşke benim de kitim olsaydı batarya hafiften gidiyor gibi .Bizim burda Vatan da yok gidip bakayım :)... Mesaja git »
ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Spicebomb Dior Homme İntense Dior Homme Parfum Thierry Mugler A Men Black Orchid Valentino Uomo İntense Guerlain L'nstant Extreme Ch men prive ... Mesaja git »
Ursa Zor kokudur . Benim önerecbileceğim SpiceBomb, Black Orchid ,Dior Homme Parfum,CN Homme , Tobacco Vanillie , Noir de Noir , Noir Pour Femme , TM... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Parfumun olduğu Her yerde varım. Eser kötü iş yapmaz zaten .Orjinali var bende Eserde kini de deneriz inş... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Denemek laZım :)... Mesaja git »
100 e yakın parfüm denedim ya da kullandım ama yazdıklarınızın hiçbirini denemedim henüz .:)... Mesaja git »
Dylan Blue , Versace Eau Fraiche , Azarro Chrome , Bvlgari Aqua Amara... Mesaja git »
Yves Saint Laurent L'Homme konusunu başlattı (3 ay önce)
200 ml şişede Yaklaşık 150 ml kadar kalan , Yves Saint Laurent L'Homme parfümüm satılıktır.Parfüm kutuludur. Fiyat 240 TL... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eser adam gibi adamdır parfümleri de kraldır.... Mesaja git »
Arkadaşları

kanbankasi

zehir25

F.oud essence
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125