Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aliozturk51
Gerçek AdAli ÖZTÜRK
Doğum Tarihi14 Kasım ****
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell Hesabım ve web sitesine giriş sıkıntısı konusunu başlattı (18 gün önce)
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Doğrudur hocam. Zaten son iOS güncellemesini alıyor. Telefon eskitiliyor. Bakalım gittiği yere kadar gitsin. İşimizi gördüğü kadar kullanırız, işimiz... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende 5s kullanıyorum ama senin dediğin gibi kasma felan olmadı. Bazı buglar var ki herkesde olan şeyler ama kasma olayına gelecek olursak açıkcası be... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bilmiyorum artık Youtube da denileni yapanlar eski müziklerin gittiğini baştan atmak zorunda kaldığını dile getirdi. Bende şimdi onla uğraşmak istemiy... Mesaja git »
Bunu gördüm fakat yapanlarda eski müzikler hep silinmiş. :(... Mesaja git »
iOS 11.0.3 sürümünü kararsız kalmış olsam da iTunes üzerinden çıktığında güncelledim. Şarj konusunda iOS 10 ile bir fark göremedim. Aynı süre dayanıyo... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O zamana kadar bekleriz artık :) sıkıntı değil :) Sağolasın.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Büyük ihtimal çoğu hata 11.1 ile giderilecek. Bende zaten 11.1 i bekliyorum. Yorumları okuyunca yüklemekten vazgeçtim iOS 11 i. Tahmini olarak 11.1 ne... Mesaja git »
Bende yükselteceğim de çok kötü diyorlar. Diğer sürümleri bekliyorum şuan. Düzeltme güncellemesi gelsin de ondan sonra yükleyeceğim ne olur ne olmaz. ... Mesaja git »
Anladım. Ben temiz kurulum yapmıyorum. Şuana kadar da sıkıntı yaşamadım o konuda. İnşallah da yaşamam :) ayrıca 5s e yükleyen varsa bir şeyler söyleye... Mesaja git »
Arkadaşları

kemal_ansen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125