Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aliozturk51
Gerçek AdAli ÖZTÜRK
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Üyeliğim yok Zaten arkadaş alacak. Bende öyle sepete ekle ilerle felan hiç uğraşmadım. Mail attım ithalat vb. Sonra kargo şirketleri bilmem ney bir to... Mesaja git »
Beyler bende mouse alacağım oyun için kafamda g502 spectrum var ama Amazon dan alıp da memnun kaldığınız başka mouse varsa yardımcı olur musunuz ?... Mesaja git »
https://www.amazon.de/Logitech-Proteus-Spectrum-Tunable-11-programmierbaren/dp/B019NFPE2G Bu ürünü nasıl temin edebilirim? Kimi üründe satış yok yazı... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ben baktım bulamadım ama son güncelleme felan geldiyse tekrar bakarım. Ben baya karıştırdım ayarlarını. Görmedim desem kaç kere baktım görmeme ihtim... Mesaja git »
Ütü için öneri verebilecek var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sağolsun tefalin fv9745 Ultimate 2800w modelini aldım. Bir bakmanı tavsiye ederim.... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çekilişe katılıyorum.... Mesaja git »
Kardeşim araba tasviye edemem ama sana şunu söyleyeyim elinden geldiğince full paket olanı almaya çalış. Belki bütçen yetmiyor olabilir, comfortline a... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Garip bir durum bende de yansımıyor. Bir müşteri hizmetleri ile görüş istersen. Ama ben Superonline kullanıyorum onu da ekleyeyim.... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nasıl yani bende yansımıyor. Kaç gündür internet üzerinden dizileri indirip izliyorum. Mesela SÖZ dizisi Full Hd olarak 5 bölüm indirdim. Sabah kalkt... Mesaja git »
Pahalı olursa ortaklaşa kullanırım. Benim Mart 2018 de bitiyor. Çünkü fiyatlar uçmuş. Ben her zaman tek kullanımdan yanayım ama bu fiyatlar bu şekild... Mesaja git »
Arkadaşları

kemal_ansen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.406