Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aliozturk51
Gerçek AdAli ÖZTÜRK
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
En kötü cepten 90? çıkacak. Keşke hiç gelmeseydi ben 10? ye joker akk alırdım daha avantajlı oluyordum. Resmen kazık yiyoruz la. 50 mbps 169? yazıyor ... Mesaja git »
[center] [link=https://www.youtube.com/channel/UCa5f8f0XX3AgRRyfwL7RnaQ//][/color] [link=https://eksisozluk.com/internette-kotaya-hayir-... Mesaja git »
Merak etme nasıl ARAL firması ismi yanlış hatırlamıyorsam oyunların fiyatını firmalarla anlaşıp yüksek tuttuysa, bunu bir firma tek başına göre göre... Mesaja git »
Taahhüdü olana dokunulamaz çünkü sen ona o fiyata ve o özelliklere imza atıyorsun. Bildiğim kadarıyla söylüyorum tabi. Ben aradım da bize öyle bilgi... Mesaja git »
Superonline arıyorum bize böyle bir bilgi gelmedi diyor. Kablonet geçmiş diyorum bizde olmaz diyorlar. Kime inanacağımı şaşırdım.... Mesaja git »
Bu attığın mesaj içeriğinde ciddi misin ? Böyle saçmalık mı olur la biz AKK kalkıyor diye sevinirken yeni sistem getirmiş adamlar. Superonline da ba... Mesaja git »
Yavaştan başladılar 02:00-08:00 arası AKK olayını kaldırmaya.... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Teşekkür ederim.Güzel bir yazı olmuş. :) Bu arada direksiyon ile oynayan arkadaşlar kaliteli değil benimki 4-5 senelik bir şey bu tır düz yolda gid... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu çevrimiçi oynamak için mod yönetimi diye bir bölüm var onun altındaki bölüme kayıt olarak mı online oynuyabiliyoruz? İnternette steam dışında progr... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Nereden aldınız? Bizimle de linkini paylaşabilir misiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları

kemal_ansen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094