Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
By..Emre
Gerçek AdEmre ****
Meslekİnşaat Teknikeri, Kamu Yönetimi (Öğrenci)
İlgi AlanlarıPS4, PC
KonumKastamonu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2013 Insignia 1.6 T 170 Hp LPG için yardım lütfen konusunu başlattı (7 gün önce)
Merhaba Ilk kez Opel Insignia almış olucaz yarın sehir dişina gidicez de bu arabaya LPG takılıyor mu ? Bizzat kullanan var mı ? Sorun cıkartıyor mu ... Mesaja git »
Merhaba Ilk kez Opel Insignia almış olucaz yarın sehir dişina gidicez de bu arabaya LPG takılıyor mu ? Bizzat kullanan var mı ? Sorun cıkartıyor mu ... Mesaja git »
Yardımcı Olur musunuz ? Ekspertiz Önerisi Ankara/Altındağ da başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam teşekkürler cevap için. Şimdi aradım konuştum da inşallah bulabiliriz de yanlış biyere gitmeyiz : )... Mesaja git »
Merhaba Arkadaslar Ankara da bir araç buldukta şimdi orada hiç bildik biyer yok bizim. Başka ilden gidicez. Orda önerdiğiniz Tarafsız bir ekspertiz v... Mesaja git »
KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Valla bende sırf endodan almistim 20 kurus a ilk kez endo hesbai acip 100.000rp atmistim. Bu oyunu geri alip iade edilince ben bu hesabi napabilirim ?... Mesaja git »
KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu ben gibi Endonezya psn den oyunu alanlara bildirim mi geldi ? Konuda endo konusunda gördüm de ben daha bakmadım ama sımdi oyun boşa mı gitmis oluyo... Mesaja git »
Beyler güncelleme ile Cikarken kaydet ozelligi gelmedi mi ? ben onu bir türlü beceremedim de ben mi yanlis biliyorum... Mesaja git »
Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben birsey merak ediyorum. Oyun çok hoş görünüyor seçimler vs falan ama tahmini ne kadar sürer ki oyunun süresi ? Böyle oyunları insan uzuun uzuuun ... Mesaja git »
Birsey dikkatimi çekti bir kac kisinin videolarina baktimda herkeste bu theresea bizi ciftlige getirdigi yerde sandıktan esyalarıyla birlikte 4-5 tan... Mesaja git »
Vay arkadas Bir yan görev yapiyim dedim . Domuz derisi istedi adam . E etrafta domuz yok ki başi bos elbette öldurmem lazım adam gordu Muhafizlara yak... Mesaja git »
Arkadaşları

Kazumatr

Sonic.Storm

bykadiraras
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172