Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
By..Emre
Gerçek AdEmre ****
Meslekİnşaat Teknikeri, Kamu Yönetimi (Öğrenci)
İlgi AlanlarıPS4, PC
KonumKastamonu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HYUNDAI ELANTRA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
2014 Elantra Elite 70 bin KM lerde. LPG li. 76.000 TL deniyor. Almayı düsünüyoruz da fiyatı biraz pahalı geldi sizce ne kadar olmalı ? Bi... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kingdom Come Deliverence 107 TL inmis. Alınır mı bu fiyata yoksa iner mi yaz indirimlerinde sizce ?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu Kinggdom Come Deliverance fiyatı 107 TL düsmüs. Bu yaz indirimlerin de iner mi birdaha yoksa almali mı fiyat iyi mi ?... Mesaja git »
ARK: Survival Evolved [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Oyuna tekrardan basladıkta. Bu karakter ve hayvanları taşımayı nasıl yapıyorduk ? Droplardan dı ama nasıl olduğunu unuttum. Biri aydınlatabilir mi?... Mesaja git »
Hocam demek istedigim şu aslında icindeki hesapların hepsi Ana Sistem olarak ETKIN suan yani oyle bi durumda ben tekrar bu hesapları nasıl kullanıcam.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar Öncelikle Hepinizin Ramazan Bayramı Mübarek olsun. Ben sizden bilgi almak istiyorum. PS4 de ki HDD yi değiştirmek zorunda kaldığı... Mesaja git »
NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu kart olayı nasıl kazanıcaz ? Youtube da videolara falan bakiyorum da milletin 30.000 lerde kartı falan var.. Bunun bir yolu var mı ?... Mesaja git »
NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bilen arkadaşlar Ayrıntili yardım ederse sevinirim Oyuna yeni basladım sayılır. Bu araçlarda LIVE TUNING ayarı var. Bu her araç icin farklı s... Mesaja git »
Insignia hasar kaydı fiyatı normal mi ? konusunu başlattı (bir ay önce)
2014 Model Insignia almayı düsunuyoruz. Araçta sadece ön tampon değişmiş 9.000 TL hasar kaydı var. Başka degisen yokmuş. Ön Tampon degisimi için bu ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
The Last Of Us candır. Bende kutulu var satmıyorum çok güzel oyun... Part 2 sabirsizlikla bekliyorum. NFS Paybacke daha yatkınım çünkü hiç yarış oy... Mesaja git »
Arkadaşları

Kazumatr

Sonic.Storm

bykadiraras
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203