Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
By..Emre
Gerçek AdEmre ****
Meslekİnşaat Teknikeri, Kamu Yönetimi Mezunu.
İlgi AlanlarıPS4, PC
KonumKastamonu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Offgamers sitesinden alabilirsin. Sürekli alışveris yaptigim yer endo ve hk psn var daha hic sorun olmadı. Kodlar da hemen geliyor zaten.... Mesaja git »
Hyundai Elantra Navigasyon nasıl güncelleniyor ? konusunu başlattı (4 gün önce)
Herkese merhaba 2014 model Hyundai Elantra Elite paket araç aldık. Arabada navigasyon eski sanırım tam bilmiyorum sadece yolda gelirken olmayan yerl... Mesaja git »
Hyundai Elantra Navigasyon nasıl güncelleniyor ? konusunu başlattı (5 gün önce)
Herkese merhaba Dün 2014 model Elantra Elite paket araç aldık. Arabada navigasyon eski sanırım tam bilmiyorum sadece yolda gelirken olmayan yerlere gi... Mesaja git »
Belirtilen adreslere mailleri gönderdim bende.... Mesaja git »
Az çok bi tahmininiz var mı ? Neler çıkabilir acaba ? Fiyatı çok abartı değil ama ne bileyim acaba paranın karşılığı olacak mı ?... Mesaja git »
Amazon Türkiye başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
monitör indirimi bekliyoruz sevgili amazon... Playstation icin uygun fiyatlı... Mesaja git »
Amazon Türkiye başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Benim urunlerde geldi de bende de ayni sekilde. Ben aradım fatura kesmiyoruz vs dedi saçma geldi ama E fatura olarak direk duzenleyip gonderiyorlar. ... Mesaja git »
Amazon Türkiye başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ürün aldım Satıcı: Amazon - Gillette Proglide Power Flexball 8li bıçaklarını dün gece mail gelmiş 03.00 civarı kargoya verilmiştir diye. 26'sında tesl... Mesaja git »
Amazon Türkiye başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
19 eylul de siparis verdim Saticı amazon.com.tr siparişi verdigim an karttan para cekildi provizyonda degil hesaba dustu cekildi ama urunun bugun karg... Mesaja git »
Amazon Türkiye başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Beyler bugün kac kere aradım ama ses seda yok. Satıcı amazon ama bugün verilmesi lazımdı kargoya öyle yazıyor ama verilmemis... Mesaja git »
Arkadaşları

Kazumatr

Sonic.Storm

bykadiraras
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125