Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
By..Emre
Gerçek AdEmre ****
Meslekİnşaat Teknikeri, Kamu Yönetimi Mezunu.
İlgi AlanlarıPS4, PC
KonumKastamonu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Daha chapter 3 deyim ve hala online a giremedim sürekli yan görev avlanma ana gorev seklinde gidiyorum. Online da çok geriden gelicen anlaşilan :)... Mesaja git »
Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Endonezya psn e birsey mi oldu ? Siteye giriyorum ama para birimleri degişmis THB olmus Tayland olarak gozukuyor artık !... Mesaja git »
Üniversite bitti, askerlik bitti. Yaş 23, şimdi? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bende bu konulardan dertliyim 2 üniversite bitti. Biri 2 yıllık İnşaat Teknolojisi bölümü istemeye istemeye bitirdim. Sonra 4 Yıllık Kamu Yönetimi i... Mesaja git »
Amazon Türkiye Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Iphone 8 plus ı bende takipteyim alıcam ama daha uyguna verildimi ? Alan arkadaş yazarsa sevinirim EDIT: Ben birde şu note 9 ile bunun arasında kaldı... Mesaja git »
Teknosa tombala %18 koduyla alınabilecek ürünler (15 Ocağa kadar) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Burası sayesinde ögrendim ama bayadır 1.5 saat falan olmustur hic birsey cıktığı yok. Telefonda falan işe yarıyorsa kullanmayan varsa alabilirim annem... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Daha şu online hic girmedim story bitmedi. Şu çalıntı Atları sattığımız adam hala açılmadı ne zaman açılıyor o ? Chapter 2 yi baya ilerledim .... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende %10lardayim bilerek beyaz ata gitmiyorum söyle iyice bir para biriktirip sonra gidip bulup servise sokucam :) atı fullemek için :)... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam digerini sifirladim da şu top assisti anlamadım hala yaptim ama bi fark olayini anlamadım Bir örnekle açiklayabilirseniz ona göre deneyip rah... Mesaja git »
Bu oyundaki TAP ASSIST ve Tap to Hold Delay nedir ? Ne işe yarıyor ? Anlamadım da... Mesaja git »
Daha ben story %10 bile oldu olmadı . Çok baslardayim da burda genelde hep online konusuluyor. Birşeyde kacirmak istemiyorum Online girmelimi sizce y... Mesaja git »
Arkadaşları

Kazumatr

Sonic.Storm

bykadiraras
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110