Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mericucar
Gerçek Admeriç uçar
Doğum Tarihi14 Temmuz 1987
Meslek3.kaptan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kılıf ve ekran koruyucuya okadar para vermektense gider cihazı adam akıllı kasko yaptırır öyle kullanırım en son samsung wa da wrapsol markasına kara... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İyi akşamlar arkadaşlar. s8 telefonu alalı 2 hafta oldu ancak hala bu telefon için adam akıllı bi ekran koruyucu bulamadım. Spigenin modellerinden bir... Mesaja git »
iyi günler arkadaslar samsungwa sitesinde Wrapsol Galaxy s8 Full body film var. Bu ürünü kullanan varmı aranizda simdiden teşekkür ederim.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaslar su hava durumu apk sini wipe yapmadan yükleme sansimiz yokmu?... Mesaja git »
J7 PRIME GARANTİ SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ben note 4 cihazi rusya romuyla verdim hic birsey olmadi hatta ordaki yetkili bana cihazda knox sayaci artmadığı sürece garanti dışı kalamaz demişti... Mesaja git »
samsung tr garantili note5 gold1350tl konusunu başlattı (4 ay önce)
Cihazim teknosadan alinma note5 gold samsung tr garantilidir 9 ay daha garantisi var tum aparatlari mevcut kutusu adima kayitli fatura alıcısına hayir... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
s8 weather yukelemek istiyorum apk yi indirdim ama kurulum esnasında ayni ada sahip bir baska paketle cakisiyor diye hata alıyorum... Mesaja git »
iyi aksamlar arkadaslar. Apk cakisma hatasının çözümü yokmu? Telefona format atmak istemiyorum... Mesaja git »
samsung tr garantili note5 gold1400tl konusunu başlattı (4 ay önce)
cihazim note 5 gold modeli teknosadan alinmadir .kutusu adıma kayıtlı faturasi mevcuttur. Herhangi bir tamir islem gormemistir istanbul ici elden tes... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
iyi günler arkadaşlar rootsuz çalışan sistem uygulamaları silme programı vardı adı aklıma gelmedi bir türlü yardımcı olursanız sevinirim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125