Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mericucar
Gerçek Admeriç uçar
Doğum Tarihi14 Temmuz 1987
Meslek3.kaptan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: az önce
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Agustos 2009 senesinde acemi birligim orasiydi. Canakkale bursa karayolu üzerinde. Egitim alani it durmaz tepesi meshurdur. Yan tarafinda cezaevi var.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Dostum bende de s8 vardı esimin telefonu bozulunca s8 i ona verip note fe aldım. 1 haftadir cihazı kullanıyorum hic ummadigim kadar memnunun.kamerasi ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Merhaba arkadaşlar. Benim cihazda sinyalsiz kalinan süre %32 olarak görülüyor ama telefon cekim gücünde bir sorun yok. Sizde böyle bir durum mevcut mu... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dostum hangi romun csc si malezya mi ? Birde link varsa alabilirmiyim?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Iyi günler arkadaslar. Cihazi 1 haftadır kullanıyorum oldukca memnunun. Tek sorunum volte menüsü yok cihazda suan arabistan romu mevcut. Ben simdi mal... Mesaja git »
21 AY SAMSUNG TR GARANTILI SIYAH S8 2250 TL SON FİYAT konusunu başlattı (16 gün önce)
Iyi gunler arkadaslar cihaz sadece 3 ay bayan tarafindan kullanildi. Herhangi bir vuruk cizik vs yoktur. 21 ay daha garantisi devam ediyor kutusu adim... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar bir akıl verin yeni telefon alacagim yıllardır note serisi kullanıyorum iphone 8 plus ya da note 8 almayi planlıyorum sizce secimim hangisi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Iyi geceler arkadaslar arkadasim da s8 cihazi var telefondan memnun degil satisa cikartmis biriside i phone 6s plus 32 gb degisim cihazi hic kullanilm... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bugün bana güncelleme gelmedi. Ben ilk oreo romundan bahsetmiştim dostum... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Oreo guncellemesinden sonra ekran surem genelde 6 saatin altina düşmüyor. Genelde sosyal ag müzik ve maillerime bakarım. gercekten sarj ve akıcılık y... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156