Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mericucar
Gerçek Admeriç uçar
Doğum Tarihi14 Temmuz 1987
Meslek3.kaptan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
istanbul karaköy tramway alt geçitte samsung bayisi var oraya sormuştum elinde bir liste vardı note 5 i 1750 ye saydi ben note serisi kullandigim icin... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bataryadan dolayı cihazı servise vermeyi düşünüyorum ama bu arka kapak olayi kafama takılıyor. Serviste batarya değişen arkadaslar yorumlarınızı alabi... Mesaja git »
Cvp için tesekkur ederim kardeşim s8+ 1850 s8 de ise 1750den saydı yıllardır note serisi kullanan biri olarak yeni gelecek olan note 8 i beklmekte fa... Mesaja git »
isim gereği note serisi kullanıyorum bir anlık hevese kapıldım bugün cihazi inceleme sansim oldu aslında elimdeki telefon isimi fazlasiyla görüyor... Mesaja git »
Arkadaslar iyi aksamlar bugün samsung bayine gittim elimde note 5 var 1750 ye aliriz dediler uzerine 2249tl ye s8 alabiliyorum ama kara veremedim s8 m... Mesaja git »
Cihazim teknosadan alinma note5 gold samsung tr garantilidir 13 ay daha garantisi var tum aparatlari mevcut kutusu adima kayitli fatura alıcısına hayi... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
tt faturali hattim var simdi volte aktif ettim oldu... Mesaja git »
tek çözüm yolu para iadesi bunu yasayan biri olarak cok sancılı bir durum. gecen sene bu zamanlarda para iadesi almıştım 3 ay ugras sonunda allah kims... Mesaja git »
S3 METAL YORGUNLUĞU? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
dostum ona güzel bir anıt mezar yap ... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
suan çözüm wipe data factory görünüyor akşam eve gidince deneyecegm bakalim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.111