Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_celik22
Gerçek Adrecep mehmet çelik
Doğum Tarihi5 Aralık ****
KonumSeçiniz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Dili ve Edebiyatı Cevapları [ Ana Konu ] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
http://www.osym.gov.tr/TR,13193/2017---lys-soru-kitapciklari-ve-cevap-anahtarlari.html... Mesaja git »
konu silinebilir. 2800tl'ye rx480 aldık zengin olduk başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
1650 ye şaşırırken adamlar 2200 yazmış hadi stokta yok anlarım biraz yüksek tutarsın da bu nedir ya. Bir diğer sinirlendiğim nokta ekran kartının işle... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu sol benimle dalgamı geçiyor bugün çözemedim bilgisayarı açtım internette bişeyler ağırlaşınca şuphelendim test yaptım uploadım yerlerde sürünüyordu... Mesaja git »
We are speaking english in this topic. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Tonight's the night... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam merhaba ben önceden beri araştırıyorum bu mining konusunu ama bi türlü faaliyete geçememiştim bu hafta antminer s9 almaya karar vermek üzereyim ... Mesaja git »
Az önce s.online mh ile görüştüm hız değişikliği için hiç umudum yoktu zaten üniversiteli paket ve vdsl 24 mbps kullanıyorum evim de müstakil. Hız değ... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Alınık 20 ocak istanbul adana uçuşu 1 veya 2 yolculuk beklemekteyim ilgilenen olursa pm... Mesaja git »
REINA GECE KULÜBÜNE SİLAHLI SALDIRI [41 ÖLÜ 63 YARALI] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Abi her şeyi anlarım da din yasaklıyor kutlama yapmayı deyip köşeye çekilmek nedir? o insanlar kutlama yapıyor diye öldürmek mi gerekiyor, kitap öldür... Mesaja git »
60 Bin TL ile yapılacak işler- CİDDİ KONU- KARAR VERİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
O konuda haklısınız tabi :) ciğerciler kebapçılar moda olmaya başlamıştı tabladan başlayıp güzel lokanta tarzı yerler açanlar var siz yine de iyice bi... Mesaja git »
60 Bin TL ile yapılacak işler- CİDDİ KONU- KARAR VERİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Kardeş iyi akşamlar. Kadirlide eğer geniş çevren yoksa gıda sektöründe kısa sürede kaybolabilirsin çok sağlam bişey olmazsa ki sen de dikkat edip araş... Mesaja git »
Arkadaşları

karakorsan95
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172