Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_celik22
Gerçek Adrecep mehmet çelik
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeye Son 3 Gün başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Az önce s.online mh ile görüştüm hız değişikliği için hiç umudum yoktu zaten üniversiteli paket ve vdsl 24 mbps kullanıyorum evim de müstakil. Hız değ... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Alınık 20 ocak istanbul adana uçuşu 1 veya 2 yolculuk beklemekteyim ilgilenen olursa pm... Mesaja git »
REINA GECE KULÜBÜNE SİLAHLI SALDIRI [41 ÖLÜ 63 YARALI] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Abi her şeyi anlarım da din yasaklıyor kutlama yapmayı deyip köşeye çekilmek nedir? o insanlar kutlama yapıyor diye öldürmek mi gerekiyor, kitap öldür... Mesaja git »
Doping Hafıza işe yarıyor mu? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Beyler doping hafızanın edebiyatını kullanmıştım ve faydasını görmüştüm. Ygs de sosyal için almayı düşünüyorum. Tarih seti 180 TL , coğrafya 180 TL. B... Mesaja git »
60 Bin TL ile yapılacak işler- CİDDİ KONU- KARAR VERİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
O konuda haklısınız tabi :) ciğerciler kebapçılar moda olmaya başlamıştı tabladan başlayıp güzel lokanta tarzı yerler açanlar var siz yine de iyice bi... Mesaja git »
60 Bin TL ile yapılacak işler- CİDDİ KONU- KARAR VERİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kardeş iyi akşamlar. Kadirlide eğer geniş çevren yoksa gıda sektöründe kısa sürede kaybolabilirsin çok sağlam bişey olmazsa ki sen de dikkat edip araş... Mesaja git »
Çekilişle İphone 4S! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
EDEBİYAT 51 SORU BURADA başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
akıldan değil akla düşmekti sanırım duygu yumağı yoktu bence... Mesaja git »
[ FİZİK--KİMYA---BİYOLOJİ ]__PÜF ( FİZİK EKLENDİ ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
arkadaşlar bende katkıda bulunayım KİMYADAN iki atom arası birden fazla bağ oluşuyorsa bağ sayısı arttıkça bağ kuvveti artar uzunluğu ise azalır... Mesaja git »
OLİVETTİ 320SM WEBCAM DRİVER başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
netten her yolu denedim hocam olmuyor yine de sağol :)... Mesaja git »
Arkadaşları

karakorsan95
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078