Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_celik22
Gerçek Adrecep mehmet çelik
Doğum Tarihi5 Aralık ****
KonumSeçiniz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CO2 suda çözünmesi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kardeş senin dediğine göre ccl4 de çözünür o zaman ne alaka... Mesaja git »
Flo etiketin yarısı seçili ürünler 06.05.2018.07.05.2018 arasında başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Haber veren arkadaşa teşşekkürler, 4 ayakkabı artı 2 paket çorap 205 liraya aldık güzel oldu. Hesabım kısmında kuponlarımda görünüyor 100'lük ve 50'li... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben yalnızca yardımcı olmak için kendi fikirlerimi belirttim elimde bulunduğu için. yoksa forumda daha tecrübeli arkadaşlar abilerimiz, kardeşlerimiz ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eser hocam sayesinde güzel kokulara sahip oluyoruz teşekkür ederim öncelikle, merakla beklediğim nile gelirsek koku unisex evet benim çok hoşuma gitti... Mesaja git »
Scotty yemek siparişinde 20₺ indirim(23:59a kadar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben de faydalandım Mecidiyeköy bölgesindeyim haber veren arkadaşa teşekkürler :)... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sekiz parfüm sipariş vermiştim elime ulaştılar sonunda hepsi çok iyi teşekkürler Eser hocam hayırlı işler :)... Mesaja git »
Bekir Avşar popülasyon genetiği sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ekoloji kısmında geçiyormuş bu kitapta... Mesaja git »
Bekir Avşar popülasyon genetiği sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Asel biyoloji defterinde vardı bahsettiğiniz. Gen frekansı olarak geçiyor p+q=1 ve (p+q)^2=1^2 kareleri, kare açılımında homozigotlar ve heterezigotla... Mesaja git »
Teşekkürler hocam araştırmalarım ve araştırmalarınız sonucunda bu üründe karar kıldım... Mesaja git »
Hocam merhaba bu attığınız ürünü alacağım direk sipariş mi geçeyim yoksa alıcıyla iletişime geçmem gerek mi gümrük vs danışmak için? Şimdiden teşekkür... Mesaja git »
Arkadaşları

karakorsan95
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105