Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
JettaTDI
Gerçek AdCem Biberoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD R7 370 4GB 256Bit Nitro Dual başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ekran karti " pleablas " nickli kardesimize satilmistir.... Mesaja git »
SATILDI Silinebilir konusunu başlattı (2 yıl önce)
19/01/2016 EXA faturalı tertemiz sorunsuz ekran kartımı daha üst modele geçmek amacı ile satıyorum. Lütfen gereksiz ve konu dışı yorumlarda ... Mesaja git »
Alinik 150-400 lira civarinda nvidia dota 2 icin gpu. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
3 Adet HDD - 160 - 80 - 80 + Sony DVD/RW konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaşlar elimde ihtiyaç fazlası HDD'ler mevcut. Sırf elden çıksın kalabalık yapmasın başkasının işine yarasın diye çok uygun fiyata hepsini veriyoru... Mesaja git »
Arkadaşlar 6 ay önce kardeşim için sıfır electro gitar aldım 355 TL'ye. En fazla 3-4 defa çalmıştır sonra bıraktı. Yaklaşık 3 aydır çantasında öylece ... Mesaja git »
NVidia GeForce GTX 560 Ti 1 GB 256 Bit Satılır Temiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Zararınızı karşılamak amacı ile parçaları satmaya kalkarsanız satamazsınız istediğiniz fiyatlara. Çünkü her yerin kendine göre ikinci el piyasası me... Mesaja git »
NVidia GeForce GTX 560 Ti 1 GB 256 Bit Satılır Temiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Gerçekten 2100 TL'ye bundan kat kat iyi sistem toplanır. Bir daha ki sefer sistem toplarken veya güncellerken bu piyasanın içinde olan kişilere sorara... Mesaja git »
Yanlış anlamayın beni ama fiyatı baya bir uçurmuşsunuz. Ben fiyat düşüren ölücülerden değilim ama 400 TL ultra abartı olmuş. Şu ilanı incelerseniz ... Mesaja git »
BULUNDU KONU SİLİNEBİLİR.... konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim. Bu ayın 28'inde elime para geçecek. O nedenle bu ilanım acil satıcılara göre değil. Sorunu olmayan over... Mesaja git »
MSI GTX550Ti Cyclone II Hangi Modellerle SLI Yapılır ??? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Teşekkür ederim ohh bee sonunda hayırlı bir vatandaş çıktı... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
AMD FX6300 / Gigabyte GA-970A-D3 / Kingston HyperX 8GB 1600Mhz / ZOTAC GTX 970 OMEGA CORE / Western Digital 500GB HDD Seagate Barracuda 1TB HDD / Nagas AO650W 80 Bronze PSU / Aopen Nagas G5 Tower / Samsung SyncMaster 226BW 22'' LCD
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Aopen Nagas G5
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
TV
Samsung
Ses Sistemi
Creative
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
MSI
Modem
Linksys
Hakkında
AMD FX6300 / Gigabyte GA-970A-D3 / Kingston HyperX 8GB 1600Mhz / ZOTAC GTX 970 OMEGA CORE / Western Digital 500GB HDD Seagate Barracuda 1TB HDD / Nagas AO650W 80 Bronze PSU / Aopen Nagas G5 Tower / Samsung SyncMaster 226BW 22'' LCD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109