Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefaslar
Gerçek Adsss
KonumKırşehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ONAYLI YEMEK SEPETİ HESABI 20/10 İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Pm atıldı cevap bekleniyor... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bursa fener 2.yari var mi... Mesaja git »
Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Öncelikle müjdemi isterim. iPhone dahil tüm Apple cihazları dünyanın neresinden olursa olsun teknik servis yapılıyor. Bu tüm Mac,iPod'iPad ... Mesaja git »
Size tek tavsiyem Aras Kargo pişmanlıktır!!... Mesaja git »
DÜKKAN SABAH AÇILACAK,PM ATMAYINIZ CEVAPSIZ KALIR başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Pm atıldı cevap bekleniyor... Mesaja git »
Renkli Çıktı 0.08TL, Fotoğraf baskı 0.5TL(Diğer fırsatlar içerde) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Merhaba Renkli Çıktı-0.08 sayfa başı (örneğin 1000sayfa renkli çıktının maliyeti 80TL) Siyah-Beyaz çıktı-0.065 TL (1000 sayfa üzeri 0.05TL) Fotoğraf 1... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Henüz üye değilimki hocam :)... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kredi kartina daha ucuz yaparlar mi ki hocam yoksa sadece buna özel mi ayrica 96tl neden kaynaklaniyordur ki teknosaydi sadece benimkisi... Mesaja git »
Eutelsat hocam faksi cektim iptal ettim kutuyu da teslim ettim birkac gun sonra aradilar 4 ay ucretsiz dediler çok pahali dedim bi dk sisteme bakiyoru... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Merhaba arkadaslar bugun aradılar 5 ay ucretsiz 2 ay dondurma 7 ay 99tl plus kutu verecekler teklif nasil sizce pazartesi arayin beni tekrar dedim yar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109