Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefaslar
Gerçek Adsss
KonumKırşehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SICAKK - FLO YENİ ÜYELİĞE 50 VEYA 100 LİRA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
FLO da yeni üyeliğe iki adet 150/50 veya tek seferde 300/100 kupon tanımlanıyor süper indirim.... Mesaja git »
Windows 10 LTSB ÜCRETSİZ 9 Aylık Yasal Lisans (Maksimum performans, stabilite ve temizlik) İndirme linki: (ISO - LTSB seçilecek) Windows 10 LTSB Sürü... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar benim gm5 plus d telefonumun anakartı yanmıştı şuanda d versiyon olmayan yani tek simli bı anakart buldum bulduğum anakart benim te... Mesaja git »
Pm atıldı cevap bekleniyor.... Mesaja git »
Alınık Yemeksepeti İndirimi konusunu başlattı (3 ay önce)
Elinde olan pm atabilir mi... Mesaja git »
denizkartım dördüncü ayın dördüncü günü uçmaya hazır olun! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
şeklinde bi bildirim geldi denizkartım uygulamasından. geçen ay da benzer bi kampanya yapmıştı ama tırt çıkmıştı. linki aşağıda. uçmaya hazır olun diy... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar gm 5 plus d telefonumun anakartı yandı nasıl bir yol izleyebilirim... Mesaja git »
Sandisk SSD Plus 240GB 259 tl başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Elden teslim aldım hocam sıfır ürün... Mesaja git »
Evet hocam adam dükkanını kapatmış pazarlıkla 400e aldım orjinal sıkıntısız ürün... Mesaja git »
Samsung evo 500gb 400tl aldım arkadaşlar sıfır kapalı kutu fiyat nasıl sizce değer mi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125