Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefaslar
Gerçek Adsss
KonumKırşehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell bip Ramazan Kampanyası(bip ten mesajlaş hediye internet kazan) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 sa. önce)
Not.arkadaslar bip te grup kurduk birbirimize mesaj atarak 50 sayıyı bulmaya çalışıyoruz isteyen gruba katılabilir grup için link https://groups.bip.a... Mesaja git »
Vodafone 18.00 06.00 arası 1 gb 1 TL Ramazan ayına özel başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 sa. önce)
Vodafone yanımda da özel teklifler bolumunde gördüm herkeste varmı bilmiyorum 18.00-06.00 arası geçerli 1GB internet sadece 1TL! Hemen Paket Al tuşun... Mesaja git »
>>>PS2 SAHİPLERİ BURAYA<<< >>PS 2<< başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
arkadaslar forumda ps2 konulari hem azaldi hem de cok daginik durumda. dusundum de ps2'si olanlar buraya toplansin ve tek baslik altindan devam edelim... Mesaja git »
YemekSepeti 20/10 İndirim Kodları başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mesaj atıldı cevap bekleniyor.... Mesaja git »
Scholl ayakkabı koku önleyici sprey 5.90 tl (Çok sıcak) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Dün sipariş vermiştim benimkini de iptal etmişler adamlar milletin parasıyla ciro yaptı ne bitmez stokmuş deniliyordu forumda meğerse sınırsız stok gö... Mesaja git »
TURKCELL TÜM KAMPANYALAR - Güncel 12.05.2017 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
http://store.donanimhaber.com/c1/13/30/c113301753f81d2a9c0ef66025d7fb6d.pngTEK SEFERLİK KAMPANYALARKampanya BağlantısıKampanya BağlantısıKampanya Bağl... Mesaja git »
Vodafone 1TL ye Aylık 1 GB başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Red7 olmadı tanımlı değil diye... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam 606 serili diye biliyorum... Mesaja git »
★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben de geçen hafta mx5i sattım bekledim bekledim bi türlü flyme 6 gelmedi... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Merhaba arkadaşlar burda arkadaşımın tanıdğı birisi 1500e lg cam plus ve hifi plusla birlikte bana verceğini söyledi 1yıl garantisi varmış 2016nın ağu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.107