Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UGzeg
Gerçek AdUmutcan Gözegü
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ODTÜ'de tuvaletler cinsiyetsiz hale getirilmiş başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Seçimler de o zaman yanlış. Benim istemediğim başkasının istediği ya da benim isteyip başkasının istemediği şey nasıl kabul olabiliyorsa bu da gayet o... Mesaja git »
### DH MARMARA ÜNİVERSİTESİ TOPLULUĞU | 2017-18 ### başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yeni gelecek arkadaşlara şimdiden hoşgeldiniz diyorum. İşletme Fakültesi yazacaklar için seneye ilk dönem büyük bir ihtimalle Bahçelievler kampüsünde ... Mesaja git »
AYLIK NE KADAR KAZANACAKSIN TESTİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hadi bakalım *58.000 TL fazla ya, o kadara gerek yok :D... Mesaja git »
Ne tür kızlardan hoşlanıyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bembeyaz tenli, hafif çilli, kızıl(doğal ise 3-0 önde olur, bir de yeşil yada ela gözlüyse direk 10-0 öndedir.), çok aşırı zayıf olmayan, düşünce yapı... Mesaja git »
Beyler bi yardım be başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hazır sistemlerde de sistem değişmez arıza durumunda parça değişir. Aynı şekilde bu fiyata sistem toplamak daha verimli bir sistem yapmayı sağlar. ... Mesaja git »
Yazmakta Bulunduğum Romandan Bir Kesit (YORUMLARINIZI BEKLİYORUM) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Fantastik kitapları çok severim. O yaratılan evrenler, tasvir edilen canlılar vb.yi okurken hayal etmek çok zevkli oluyor. Bu parça bende bir merak uy... Mesaja git »
Zengin Olsaydınız Ferrari Alır Mıydınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Almazdım. O tarz arabalar pek hoşuma gitmiyor. Bir mustang, bir tane harley davidson yeter. Daha fazla zenginsem bir adet motoru da koyabileceğim bir ... Mesaja git »
Yarın dıscıye gıdecegım Oruc tutmasam mı başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Dişçiye ne işlem yapılırsa yapılsın aç gidilmemesi gerekiyor genel olarak(koku vb.den dolayı değil. Kan şekerinin düşmesi yüksek bir ihtimal olduğu iç... Mesaja git »
Hangi Ülke' de Doğmak İsterdiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ireland or Cuba Éire nó Cúba Irlanda o Cuba İrlanda veya Küba İrlanda: Çünkü yağmurlu ve soğuk havaları bol. Çoğu insan yazı sevebilir ama yazda... Mesaja git »
Google'da Staja Basladim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Ozel mesajlara cevap yazmaya calisiyorum ancak onceligim konuyu guncellemekte olcak, o yuzden cevap yazamazsam lutfen yanlis anlamayin. Kisisel bile ... Mesaja git »
Arkadaşları

Harry Morgan

jitemy

Sultan II. MEHO

Mamarink
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
UGzeg
TV
Vestel
Notebook
Exper
Basketbol
Anadolu Efes
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.172