Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UGzeg
Gerçek AdUmutcan Gözegü
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Telefonun yanında gelen bumperım kırıldı. İnternette aynı şekilde hiç bir bumper bulamadım. Varsa orjinali gibi bir bumper bulan link atarsa sevinirim... Mesaja git »
Açılan kötü konulara hitaben.Benim Türknet Maceram. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Eve gelip kurulum yapıldığına göre yeni bağlatmışsınız. Bir kaç ay kullanıp bir sorun yaşadığınızda ev tesisatını değiştirdiğiniz halde sürekli sorunu... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ben 15 Nisan 2017 de TürkNet'e geçtim. 1 Mayıs 2017'de YAPA'ya alındım. İnternette sorguladığım(millenicom vb) yerler net şekilde 10 mbps diyor. Benim... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Aralık ayından önce resimde gördüğünüz ulaşılabilir hız kısmı 14000-1000 civarı, Hız kısmı 10000-800 civarı iken aralık ayından sonra hiç bir sebep ol... Mesaja git »
Türknet İNCELEME [Müşteri hizmetleri bağırıp çağırıyor] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bina tesisatımı ve ev içi kablolarım yeni olmasına rağmen, sorunu ev tesisatına attı TürkNet yine. Fakat öncesinde ne hikmetse 20 gün boyunca "Altyapı... Mesaja git »
Şu anda bu mesajı hangi telefon ve tarayıcıdan yazıyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Moto Z - Chrome... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 Aralık 2017 Saat 21.15'te açtığım destek kaydım hala cevaplanmadı, üstüne üstelik ben 8 Mbps'ye düştü diye şikayet ederken, internet düzeleceğine da... Mesaja git »
Aynı Steam Hesabından, Farklı Bir Bilgisayardan Oyunu Yüklesem başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İndirdiğin bilgisayardan oyunu harici bir diske yedekle ve evdeki bilgisayarında o yedek üzerinden oyunu kur.... Mesaja git »
Gitara başlamak istiyorum müzik ile ilgisi olanlar yardım başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Elektro gitara başlamak isteyen biri için klasik gitar önermek biraz saçma. Klasik gitarın temelinde parmak ile çalma elektro gitarda ise pena ile çal... Mesaja git »
TRETH REİS YAPTI SAĞ OLSUN SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hepsinden anlıyorum. Çok vakit almayacak bir şey ise yardımcı olurum.... Mesaja git »
Arkadaşları

Harry Morgan

jitemy

Sultan II. MEHO

Mamarink
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
UGzeg
TV
Vestel
Notebook
Exper
Basketbol
Anadolu Efes
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094