Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UGzeg
Gerçek AdUmutcan Gözegü
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Moto Z - Chrome... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
1 Aralık 2017 Saat 21.15'te açtığım destek kaydım hala cevaplanmadı, üstüne üstelik ben 8 Mbps'ye düştü diye şikayet ederken, internet düzeleceğine da... Mesaja git »
Aynı Steam Hesabından, Farklı Bir Bilgisayardan Oyunu Yüklesem başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İndirdiğin bilgisayardan oyunu harici bir diske yedekle ve evdeki bilgisayarında o yedek üzerinden oyunu kur.... Mesaja git »
Gitara başlamak istiyorum müzik ile ilgisi olanlar yardım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Elektro gitara başlamak isteyen biri için klasik gitar önermek biraz saçma. Klasik gitarın temelinde parmak ile çalma elektro gitarda ise pena ile çal... Mesaja git »
TRETH REİS YAPTI SAĞ OLSUN SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hepsinden anlıyorum. Çok vakit almayacak bir şey ise yardımcı olurum.... Mesaja git »
Almanca Dil Bilgisi Kitabı Önerisi (Türkçe-Almanca) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bleiben heißen sein werden Bu 4 fiil "Nominativ"dir. Şu an en çok kullanacağın fiil "sein" fiilidir. Diğer fiillerin büyük bir çoğunluğu Akkusati... Mesaja git »
# Nerede Kimi Öpeceksiniz ? (RİSK İÇERİR) # başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sağdaki 9 çıksın sol farketmez :)... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hepsiburada'dan aldım içinde Lenovo Türkiye imzalı garanti belgesi çıktı. İthalatçı firma olarakta Lenovo Türkiye gözüküyor.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben ilk aldığımda 6 tane filan güncelleme yaptım. Sim kartı takılı değilse gelmiyor(bana gelmemişti). Arada kontrol ederek deneyin sim kartı takılıysa... Mesaja git »
### DH MARMARA ÜNİVERSİTESİ TOPLULUĞU ### başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
https://twitter.com/marmaraunv/status/908379905175547904 Burada da yazdığı üzere hazırlıkta ders seçimi işlemi yok. Bölüm öğrencilerine toplu olarak ... Mesaja git »
Arkadaşları

Harry Morgan

jitemy

Sultan II. MEHO

Mamarink
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
UGzeg
TV
Vestel
Notebook
Exper
Basketbol
Anadolu Efes
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141