Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UGzeg
Gerçek AdUmutcan Gözegü
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İşletme enformatiği ile ilgili şu an için bir wp grubu bulunmamakta. Çok fazla talep olmadığı için de grup kurulmuyor. Aklınızda bir soru varsa bana v... Mesaja git »
E devletten öğrenci belgesi ile ankarakart başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
E-Devlet'ten çıkarılan belge, mühürlü belge isteyen yerlerin %99'unda geçerli. Orada da geçerlidir büyük ihtimalle.... Mesaja git »
#JamesDonkeyİleÖzgürOl... Mesaja git »
Geçen sene baya grup açılmıştı bizim okulla ilgili. Ben bir kaç arkadaşımla okul başlamadan gruplar sayesinde tanışmıştım. Bu soğuk davranma olayı da ... Mesaja git »
Marmara İşletme Enformatiği Yazan Var Mı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
"İşletme enformatiği uzmanları, bir işletmenin hem yöneticileri ve çalışanlarının, hem de bilişim uzmanlarının kullandıkları farklı terminolojilere, y... Mesaja git »
Marmara İşletme Enformatiği Yazan Var Mı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çöp derken? Önce mezunlarında ki işsiz sayısının oranına, okurken iş bulabilme oranına(staj, normal fark etmez), Erasmus oranına, yurt dışı imkanların... Mesaja git »
TM de okunabilecek bölümler tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İstanbul Üniversitesi kuruluşundan belli bir zamana kadar tıp, hukuk, edebiyat dallarında eğitim vermiştir. Ve İşletme eğitimine 1950'li yıllar(kaynak... Mesaja git »
ODTÜ, İTÜ, Boğaziçi çok iyi okullar. Fakat Marmara Üniversitesi İşletme alanında çok iyidir. Türkiye'de ki ilk dünyada da ilk açılan işletme okuludur.... Mesaja git »
SAP ile olan anlaşması, Almanca eğitim vermesi, Türkiye'ye bölümü getirmesi, mezunları arasında dayanışma olması, Erasmus gitme oranının iyi olması(is... Mesaja git »
TM de okunabilecek bölümler tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Evet yazılım dersi veriliyor fakat sadece temel seviyede. Kendini geliştirmek tamamen sana bağlı.... Mesaja git »
Arkadaşları

Harry Morgan

jitemy

Sultan II. MEHO

Mamarink
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
UGzeg
TV
Vestel
Notebook
Exper
Basketbol
Anadolu Efes
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141