Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UGzeg
Gerçek AdUmutcan Gözegü
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
# Nerede Kimi Öpeceksiniz ? (RİSK İÇERİR) # başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sağdaki 9 çıksın sol farketmez :)... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Hepsiburada'dan aldım içinde Lenovo Türkiye imzalı garanti belgesi çıktı. İthalatçı firma olarakta Lenovo Türkiye gözüküyor.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ben ilk aldığımda 6 tane filan güncelleme yaptım. Sim kartı takılı değilse gelmiyor(bana gelmemişti). Arada kontrol ederek deneyin sim kartı takılıysa... Mesaja git »
### DH MARMARA ÜNİVERSİTESİ TOPLULUĞU ### başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://twitter.com/marmaraunv/status/908379905175547904 Burada da yazdığı üzere hazırlıkta ders seçimi işlemi yok. Bölüm öğrencilerine toplu olarak ... Mesaja git »
### DH MARMARA ÜNİVERSİTESİ TOPLULUĞU ### başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dersler 4 program hariç (tıp, diş, hukuk ve hazırlık) 11'inde başladı. Fakat çoğu kişi ilk hafta gitmedi. Yoklamalar da genelde hocaya bağlı. Bizim bö... Mesaja git »
Hazırlık için diyorsan ders programın zaten tek ders onun da saatlerini açıklıyorlar.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende telefonda hiç bir kasma yok. Hafızası bence yeterli kaldı ki Samsung S7'de 32 GB idi. Satmama olayı sadece hafıza değil reklamla alakalı. Parmak... Mesaja git »
Hazırlıklar pazartesi başlıyor.... Mesaja git »
Tıp fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Hazırlık hariç herkesin akademik takviminin aynı olması lazım. Akademik takvime göre de der... Mesaja git »
1 gün öncesinden açıklanmıştı geçen sene yanlış hatırlamıyorsam.... Mesaja git »
Arkadaşları

Harry Morgan

jitemy

Sultan II. MEHO

Mamarink
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
UGzeg
TV
Vestel
Notebook
Exper
Basketbol
Anadolu Efes
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105