Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BesNBirK34
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2004
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bi kac zamandir facebook gonderilerimde karsima cikiyordu biraz arastirayim dedim baya bi haber yapilmis daha once facebook yorumlarinda herkes bu fiy... Mesaja git »
HSBC Advantage İlk Taksitiniz Kadar NakitPuan Hediye! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
An itibari ile puan yatmış... Mesaja git »
HSBC Advantage İlk Taksitiniz Kadar NakitPuan Hediye! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
duy axess duy! Sonunda Geldi bee kampanya yarın başlıyor heyecan yapmayın taksitiniz-kadar-nakitpuan-hediye Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri... Mesaja git »
biometrik fotoğraf 18 adet 20 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
fotocularda 4 tanesi için 15 tl isteniyor , ama ilçe emniyet müdürlüklerinde foto kabini konulmuş, 18 tanesi 20 tl, foto kalitesi iyi, 2-3 dakika sürü... Mesaja git »
Hepsiburada - Arzum - lezzetlibuket - Koton - diğer firma indirimleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
➡️➡️➡️ 17.01.2019 tarihinde güncellendi!!! ⬅️⬅️⬅️ GARANTİ BONUS K... Mesaja git »
Xiaomi Mİ MAX 2! (GARANTİLİ) EKRAN KIRIK! FİYAT DÜŞTÜ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
Yazilimsal veya donanimsal en ufak bir sorunu yoktur! Aralik 2017'de Migros 'tan aldım. Fatura ve kutu duruyor! Kutu icerigi(sarj aleti, sarj ... Mesaja git »
Carrefoursa Fırsatları: Carrefoursa 3-23 Aralık KAZAN Kampanyası 1.3-23 Aralık 2018 tarihleri arasında CarrefourSA Kartla (Platin,Venüs,Stand... Mesaja git »
Statik Soğutma ve Nofrost Soğutma Farkları? Tavsiye<< başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar şu günlerde azda olsa indirimler denk gelmişken buzdolabı düşünmekteyim.Büyük enerji tasarruflu modellerin çoğunluğu statik soğutma yaptığı... Mesaja git »
Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
MI A2 LITE /REDMI 6 PRO wp grubuna girmeyi istiyorsanız bana özelden telefon numaranızı atın. ; Wp Grubuna Girmek İçin Neden Telefon Numaranızı Özelde... Mesaja git »
Xiaomi Mi A2 Lite hakkında her şey başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Geçtiğimiz yıl Android One dünyasına adım atan ve ilk modeli Mi A1 ile büyük başarı yakalayan Xiaomi, ikinci jenerasyonda bir de sürpriz yaptı ve Mi A... Mesaja git »
Arkadaşları

f.aktunc

tarzuner

drvimu

enzbrlk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.158