Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NormalOlOne
Gerçek Adberk çevik
MeslekÖğrenci
KonumMersin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ekrandaki titreme problemini çözdüm(2 gün önce sizlerden yardım istemiştim kiminiz görmedi kiminiz görmemezlikten geldi)Samsung servisini aradım Görün... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Herkese iyi günler..Dün 40ku7000 ürününü teslim almamla birlikte aranıza katıldım..Tvnin özellikle hareketli sahnelerde performansını merak ettiğim iç... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (4 ay önce)
Mümkünse Kargolama olacaksa Getli-kapıda kontrol olacak şekilde ya da Mersinde iseniz gelip görebilmem koşuluyla başlıkta belirttiğim gibi temiz kulla... Mesaja git »
/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
En basitinden sezon bitimi yeni sezon yüklemesinden sonra bir maça girin paslaşmalar oyuncu top kontrolü ve sürmesi değişiyor zaten sürekli gelen günc... Mesaja git »
/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Oyuna gelen güncellemelerle pas yapısı oyun akışı değişiyor..Bazen kısa paslar seri yapılıyor bazen kısa düşüyor,top sürüşlerinden tut oyuncunun yerde... Mesaja git »
/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Herkese merhaba..Direk konuya girmek istiyorum..Daha önce bilgisayarda fifa 17 oynadım ve sistemimden dolayı oyunun yavaşladığını kasılmaların bu yüzd... Mesaja git »
Yurt çıkana kadar nerde kalabilirim?(Adana) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Yurt çıkana kadar nerde kalabilirim?(Adana) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
orda kaldım belirli süre :/... Mesaja git »
bir kişi daha bulabilirsem düzgün yere çıkacağım ama tek başına o miktarları ödemek zor oluyor ki komisyon vermek de istemiyorum sahibinden bir yer bu... Mesaja git »
merkezden uzak pek tekin değil deniyor :))... Mesaja git »
Arkadaşları

isa_tr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078