Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NormalOlOne
Gerçek Adberk çevik
MeslekÖğrenci
KonumMersin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni qelen qüncelleme ile ilqili ne düşünüyorsunuz ? Yapay zeka veya teknik özelliklerde hissedilir bir değişiklik qözlemleyebildiniz mi ?... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Keşke 2K games de futbol sektörüne de giriş yapsa..EA gibi her sene ufak tefek değişiklikleri abartarak sunan oyun fiziklerinin içine eden bir firmada... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Oyun seviyemi şöyle izah edeyim FIFA 16'da en son zar zor World Class'ta oynayabilmiştim mesela, legendary falan inanılmaz zor gelmişti bana. Ama Fifa... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Evet bu şekilde benimde ar sıra dediğim oluyor özellikle Squat battleda oluyor bu topa bak diyorum bu topta bir şey mi var acaba diyorum yani gerçekçi... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu soruyu cevaplamak şöyle zor..1)Sizin ne kadar iyi olduğunuza bağlı 2)Belki kendinizi geliştirdiniz ve kolay gelmeye başladı 3)Eğer siz stabilseniz ... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Malesef oyun yapımcıları oyun fiziklerine önem vermesi gerekirken daha çok grafiksel detaylar üzerinde yoğunlaşmışlar aynı zamanda low seviyelere göre... Mesaja git »
Herkese mutlu yıllar iyi eğlenceler..Kariyer yapan arkadaşlara sorum satın alma opsiyonlu kiralama seçeneğini bir türlü bulamadım sanırım kaldırılmış... Mesaja git »
Herkese selam..2 hafta önce satın aldığım fifada kariyere başladım..Oyun güncellemelerden sonra mı böyle oldu(oyuncuların koşularındaki ritmik bozuklu... Mesaja git »
Herkese iyi forumlar..Malumunuz kara cuma etkinliği başladı..Amerikada oyun fiyatları oldukça uygun ülkemize göre..Usps fiyatlandırma konusunda araştı... Mesaja git »
ÇOK UCUZ SATILIK-KUTULU PS4 OYUNLAR konusunu başlattı (7 ay önce)
Last Of Us Remastered(Türkçe dil seçeneği yok)-65 TL Mafia 3-50 TL (SATILDI) Heavy Rain & Beyond Two Souls(Kutusunda köşede ufak kırık mevcut)-35 ... Mesaja git »
Arkadaşları

isa_tr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063