Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ze_mahşer
Gerçek Adali aydemir
Doğum Tarihi9 Mart 1997
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıdrone,fotoğrafçılık,futbol,balıkçılık
KonumBursa, Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JXD 510W bir haftalığına $39.99 ve takıpli kargoda ücretsiz ... Mesaja git »
Xiaomi Mi Drone mu yoksa Simtoo Dragon Fly mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
posta ile yolluyorlar ,... Mesaja git »
Xiaomi Mi Drone mu yoksa Simtoo Dragon Fly mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
normalde teslim edildikten 1 hafta sonra belge elinize ulaşmış oluyordu ,fakat şimdi sistemlerinde sıkıntı var belki biraz daha uzun sürebilir... Mesaja git »
İnternetteki 360 sanal turu bilgisayara nasıl indirebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
teşekkürler hocam ... Mesaja git »
Avfoni.com Hakkında bilgi ve yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bende yakında bu siteden ürün almayı düşünüyorum var mı alışveriş yapan,... Mesaja git »
İnternetteki 360 sanal turu bilgisayara nasıl indirebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız ve çabalarınız için, inşallah bir bilen çıkar... Mesaja git »
İnternetteki 360 sanal turu bilgisayara nasıl indirebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
maalesef hocam işe yaramadı, url ile indir dediğimde url ile indirilemez algılayıcıyı etkinleştir diyor ,etkinleştiriyorum fakat bir şey olmuyor... Mesaja git »
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim şimdiden özür dilerim , açacak bölüm bulamadım. İnternetteki bir sanal turu bilgisayara indirmek istiyorum ,nasıl... Mesaja git »
Xiaomi Mi Drone mu yoksa Simtoo Dragon Fly mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Gümrüğe sunma ücreti falan oluyor en fazla 4-5 lira birde % 20 vergi , ne kadar yazmışlar bedele... Mesaja git »
Gün ve Gün Madde Madde III. Dünya Savaşı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Teşekkürler bilgi için , normal haber sitelerinde hiç haberi yapılmıyor... Mesaja git »
Arkadaşları

zekitaner

King Crowley

Carpe_diem18

historian12

YeşilKuş19

Coley

cannsnow
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Lenovo k-3 Note
ISS
TTNET
Takım
Bursaspor
Notebook
Acer
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094