Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ze_mahşer
Gerçek Adali aydemir
Doğum Tarihi9 Mart 1997
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıDrone,Fotoğrafçılık,Futbol,Av
KonumBursa, Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Android İS 2.2GB veri kullanmış!!!!!!(1 günde) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
tam 2.2gb + içindeki 6 lirayı yedi nasıl engelleyecem bunu yok mu bir önerisi olan?... Mesaja git »
Android İS 2.2GB veri kullanmış!!!!!!(1 günde) konusunu başlattı (7 gün önce)
Nedir bu Android İS 2gb üstünde veri kullandı , veriyi kısıtlayamiyorum da , ne yapabilirim?Bu verinin hepsini bugün kullandı ,daha önceleri ort 20 mb... Mesaja git »
UPAİR ONE Drone İncelemesi GPS+RTH+FPV 2K 295$ (f/p ürünü) Banggood başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Dronu son uçuşta geri gelmesi için RTH yaptım.Ekrandan izliyordum drone üstüme geldi ve inmeye başladı fakat 30 metrede tüm motorlar durdu ve drone ye... Mesaja git »
ASELSAN mühendisine suikast yapılmış gene başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
ASELSAN’da çok tartışılan şüpheli ölüm ve intiharlara bir yenisi daha eklendi. 32 yaşındaki ASELSAN elektronik yüksek mühendisi Kerem Parıldar, bir bi... Mesaja git »
o ayarı değiştirdim ,veri ücretleri alınabilir diyor yeni ayarda ama yinede indirmiyor... Mesaja git »
s433 rom kullanıyorum , telefon verideyken playden hiçbir şey indirip güncellemiyor ,wifi deyken sıkıntı yok.Bu sorunu çözen var mı?... Mesaja git »
Mi 5s 4G sorunu konusunu başlattı (28 gün önce)
Telefon 4G deyken arama yapılıyor ,internet var fakat beni arayanlar bana ulaşamıyor.3G deyken hiçir sıkıntı yok bu sorun neyden kaynaklanır?... Mesaja git »
UPAİR ONE Drone İncelemesi GPS+RTH+FPV 2K 295$ (f/p ürünü) Banggood başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ö.m ile cevapladım, tavsiye ederim ,kesinlikle memnun kalırsınız... Mesaja git »
GEARBEST ALDIĞIM ÜRÜNÜ İPTAL ETMİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
forumdaki gearbest yetkilisi ile de görüşün... Mesaja git »
Nikon P900 ile Ay'a seyahat.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2. foto çok güzel , ayın tamamını görebileceğimiz bir foto çektiniz mi?... Mesaja git »
Arkadaşları

zekitaner

King Crowley

Carpe_diem18

historian12

YeşilKuş19

Coley

cannsnow
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Lenovo k-3 Note
ISS
TTNET
Takım
Bursaspor
Notebook
Acer
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109