Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kurt_Kaya
Bir Önceki Kullanıcı Adıze_mahşer
Gerçek Adali aydemir
Doğum Tarihi9 Mart 1997
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıDrone,Fotoğrafçılık,Futbol,Av
KonumBursa, Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
KULLANICILAR: � Yildiz - Pentax K20D - Pentax D-BG2 Battery grip - Pentax Optio A30 - Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL ... Mesaja git »
***Dijital Fotoğrafçılık Eğitimi PDF*** başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dosyayı internette arattım linkler ölmüş, daha önce indiren bir arkadaş upload edebilir mi?... Mesaja git »
KÜRŞAD İHTİLALİ YALAN MI? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, manlum herkesin yere göğe sığdıramadığı bir olay var :Kürşad İsyanı Bu kişi ve olay ne kadar gerçektir?.Belgelerde geçen bir şahıs... Mesaja git »
telefonum hiçbir şekilde açılmıyor (lenovo p70) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam benim de başıma gelmişti hiçbir şekilde açılmıyor, şarj ledi de yanmıyor , recovery menüye de girmiyordu.Batarya çıkık şekilde twrp yüklemeyi de... Mesaja git »
Lenovo k3 note dokunmatik problemi yardım başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Teşekkürler hocam bilgi için , iyi forumlar... Mesaja git »
ADINI BİR TÜRLÜ HATIRLAYAMADIM YARDIMM ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Arkadaşlar oyun mısır strateji oyunu gibi birşey gene bina kuruyoruz adamlarımız odun vs topluyor ana kahramanımız kadın Q ye bastıgımızda kahramının ... Mesaja git »
Bilgisayarımın tam performans göstermediğini düşünüyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
2 Sene önce aldıgım lenovo g70-70 laptop şuan çok iyi performans göstermiyor gibi geliyor bana çünkü özellikleri ortalama olmasına rağmen çoğu oyunda ... Mesaja git »
Lenovo k3 note dokunmatik problemi yardım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Teşekkürler hocam , Aliexpressden ekran alıcam artık. Son formattan sonra 3 gündür sıkıntısız kullanıyorum, Sizde de telefonu formatlayınca düzeliyo... Mesaja git »
Lenovo k3 note dokunmatik problemi yardım başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
telefon bir kere, "batarya çok sıcak çıkarın" uyarısı verdi , birde günde 3 sefer falan tam dolduruyorum bataryayı batarya kaynaklı böyle bir sorun ol... Mesaja git »
Lenovo k3 note dokunmatik problemi yardım konusunu başlattı (11 gün önce)
2 gün önce telefonun dokunmatiği bozuldu ekran da 2 farklı noktada basılı kalmış gibiydi aç kapa yaptım , kırılmaz ekranı çıkardım, baya bir camını te... Mesaja git »
Arkadaşları

zekitaner

King Crowley

Section8

Carpe_diem18

historian12

YeşilKuş19

Coley

cannsnow
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Lenovo k-3 Note
ISS
TTNET
Takım
Bursaspor
Notebook
Acer
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156