Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
K0S0VALI
Gerçek AdENES YILDIRIM
KonumAnkara, Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Redmi 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benimde hattım vodafone. Full 2g de iken evde wifi ile 13 saat ekran süresi 5 gün bekleme süresi aldım. Yaklaşık aynı ayarlarda devam ediyor ama hiç 3... Mesaja git »
Hotels.com %8 indirim Kodu konusunu başlattı (4 ay önce)
Hotels.com %8 indirim Kodu 10TL.[size=2][/size]... Mesaja git »
Satıldı konusunu başlattı (5 ay önce)
Elektrik elektronik hariç sezon ürünlerinde geçerli Morhipo 175/30TL indirim sağlayan kod.[size=2][b][color=green]Sistem Notu : Bu ilan her türlü... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Avansas 150/25 İndirim Kodu. Ücretsiz konusunu başlattı (8 ay önce)
Avansas 15/25 indirim kodu 3TLSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hocam hangi romu kullanıyorsunuz. Ben global devoloper kullanıyorum her hafta güncelleme yapılıyor hem güncelleme işi uzun sürüyor hemde her hafta her... Mesaja git »
Awox 49124 49" 124 Ekran USB Movie Full HD LED 999 TL Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Ah işte ah keşke bende aldığım güne döenebilsemde o siparişi vermemiş olsam. Aynı tereddüt bizdede vardı. Evdekilere 2 seçenek sundum. Aynı ekran boyu... Mesaja git »
Awox 49124 49" 124 Ekran USB Movie Full HD LED 999 TL Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Hocam ölü piksel olayı çok çıktı tvlerde. Misal bende 5-6 idi öenmsemedim ama aylar sonra çoğalmaya başladı bilmiyorum. Ben tv izleyen biri değilim... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Hocam kullanım şartlarına göre değişkenlik gösteriyor bekleme ve ekran süreleri. Ben sürekli evdeyim dolayısı ile hat 2g de net ile işim olunca wifi d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094