Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
forever27
Gerçek Adforever sanane
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 dk. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Superonline sınırsız akk internet paketine 80 küsür lira para istiyor pahalı diyorlar ben 16 Mbps hızına bile ulaşamayan internette 85 lira veriyorum... Mesaja git »
Ben alt yapı bu düzenlemeyi kaldırmaz bu iss işin içinde çıkmak için farklı yönlere kaçacaklar dediklerimde bana katılmayan cok olmustu bekleyin benc... Mesaja git »
Hocam türk telekomu aradim sorunu aktardim hattımız 16 mbps kadar destekliyor eee dedim modem arayüzünde 6.5 Mbps gözüküyor dediğimde, ay basında o h... Mesaja git »
Hocam ordan baktığımda 8 Mbps destekliyor gösteriyor... Mesaja git »
Nasıl değiştireceğiz bu csc kimse bu sorunun çözümünü bilmiyor cihaz aynı cihaz güncelleme aynı güncelleme ama volte yok ... Mesaja git »
Hocam bu sıkıntıyı nasıl hal edeceğiz bir çözüm mü yok mu ... Mesaja git »
Modem arayüzünde bir kaç gün önce baktığımda desteklenen hız 10 Mbps hızını gösteriyordu dün baktım 6 Mbps gösteriyor adamlar resmen hızımı düşürmüş... Mesaja git »
Hocam nasıl bir muayene tabi tutuyorlar askerik subesindekilerin gönderdikleri saglık ocagı gibi herhangi bir rahatsızlığın var mı diyorlar yok diyor... Mesaja git »
Konu silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam bende D-smart var bazı kanallarda sinyal sıkıntısı yaşıyoruz sinyaller ara sıra hiç gelmiyor ara sırada sorunsuz şekilde izliyoruz elembi çift ç... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam bizim ithalatçı garantili cihazlardaki sıkıtı farklı bize android 7 güncellemesinde volte gelmedi yani ayarlar kısmında volte gözükmüyor androi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109