Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
forever27
Gerçek Adforever sanane
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu firmanın tariflerine geçiş yaptıktan sonra yarın iptal etmek istediğimizde kime nasıl başvuru yapacağız bayinize mi yoksa merkeze mi? Arıza durumun... Mesaja git »
Benim AKN'siz hızımı bile vermiyorlar ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benimde aynı sıkıntım var daha önce 9 Mbps alıyordum 5 Mbps düşürmüşler ne anladık bu düzenlemeden ... Mesaja git »
30 Nisan 2017 Türk Telekom AKK Kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
saat 00:15 modeme rest çekiyorum hala hızım 3 Mbps ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
benim hızımdan 3 Mbps ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Superonline sınırsız akk internet paketine 80 küsür lira para istiyor pahalı diyorlar ben 16 Mbps hızına bile ulaşamayan internette 85 lira veriyorum... Mesaja git »
Ben alt yapı bu düzenlemeyi kaldırmaz bu iss işin içinde çıkmak için farklı yönlere kaçacaklar dediklerimde bana katılmayan cok olmustu bekleyin benc... Mesaja git »
Hocam türk telekomu aradim sorunu aktardim hattımız 16 mbps kadar destekliyor eee dedim modem arayüzünde 6.5 Mbps gözüküyor dediğimde, ay basında o h... Mesaja git »
Hocam ordan baktığımda 8 Mbps destekliyor gösteriyor... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nasıl değiştireceğiz bu csc kimse bu sorunun çözümünü bilmiyor cihaz aynı cihaz güncelleme aynı güncelleme ama volte yok ... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bu sıkıntıyı nasıl hal edeceğiz bir çözüm mü yok mu ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141