Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ceednaan759
Gerçek Adceyhan ceyhan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Esenler 100 gr PASTIRMA 5,95 Devamı içerde başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Hangi market ? Fiyatlar çok iyi gibi... Mesaja git »
Kablosuz değil kablolu versiyonu gelecek. Başlıkta yazan önemli değil kablosuz modeli €83. Yanlış bilgilendirmeyelim ... Mesaja git »
Benim arkadaşıma da aldık ve ben garantisi geçerli diye aldırdım şimdi geçmiyor mu türkiyede garanti? .com dan almıyoruz .de de garanti olduğu için ya... Mesaja git »
Dbk SB 500 LR-A Darbeli Matkap 500 Watt - 63TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Foto yok açıklama yok. LR modelini gönderirler... Mesaja git »
Tam tersini düşünüyorum. Kesinlikle umut verici değil. Adata SSD ler vardı bir ara ve çok uzun zaman aynı fiyata kaldı herkes yüklendi ve sonra tüm si... Mesaja git »
SINEMIA 19 TL başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Üyelik içeriğine bakıp paylaşabilecek yok mu ?... Mesaja git »
Sepete ekledim uyarı geldi satıcı kaldırmış satışı şansa bak ya kaç gündür duruyordu almanaya karar verince gitti ... Mesaja git »
Bende şu win10 pro yu almak istiyorum ama orjinal olmadığını söylemişti bir arkadaş. Şimdi ben bunu alsam bana dışardan format attırdığımda yüklenecek... Mesaja git »
Bende philips kullanıyorum fakat bir arkadaşa ventoso aldık ve bizim kullandıklarımızın başka birşey olduğunu düşündüm. Markayı tanımam reklam da yapm... Mesaja git »
Ben almıştım tavsiyeniz üzerine fakat şuan gönderilmiyor... Mesaja git »
Arkadaşları

ahmetdemir

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109