Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ceednaan759
Gerçek Adceyhan ceyhan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Corsair Voyager Slider X1 32GB 59 tl başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Rezil firma hiçbirşey alınmaz. Telefonla onay alıp mağazaya gidiyorsunuz orda yok diyorlar arkadaş bilgisizmiş. Var mı böyle birşey. Ellerinde kalan, ... Mesaja git »
ITOPYA'DAN KAÇMAYACAK KARNE KAMPANYASI ! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
4 adet usb bellekten alacağım fakat 1 adetle sınırlandırılmış. Düzenleyebilir misiniz?... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Şuanki migroskopa başka gdi gelecek mi net bilgisi olan var mı? Liste paylaşıldıysa göremedim... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tost makinesi hiçbir yerde stok yok gibi değil mi? Bir saçmalık var ama çözemedim eklenmemiş gdi ye... Mesaja git »
SATILDI!!!! konusunu başlattı (6 ay önce)
Asus Rx580 Dual Oc 8gb 6 adet var 2 sini kullanıyorum 4 adeti satılıktır. Amazon.com dan alınmıştır ve amazon kutusundan dahi çıkarılmamıştır bantları... Mesaja git »
HB MuhteşemCuma Gerçek İndirimler başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Koşu bandından 699 yazıyor ama sepete ekleyince 1190. Tam almaya karar vermiştim... Mesaja git »
Asus Rx580 Dual Oc 8gb SATILIK! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Pm atıldı... Mesaja git »
Asus Rx580 Dual Oc 8gb SATILIK! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
Philips led ampul 8w 6500k 6 adet 31.92 Kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
yüzde 20 indirim yapıp eski fiyattan 2 kuruş daha pahalıya getirmişler. TEBRİKLER... Mesaja git »
SATILDI!!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Asus Rx580 Dual Oc 8gb 6 adet var 2 sini kullanıyorum 4 adeti satılıktır. Amazon.com dan alınmıştır ve amazon kutusundan dahi çıkarılmamıştır bantları... Mesaja git »
Arkadaşları

ahmetdemir

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105