Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
khaos
Gerçek Adsami lale
Mesleköğretmen
İlgi Alanlarıfotoğrafçılık,otomobiller
KonumBatman
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2004
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tablet sürüme ne oldu... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bende merak ediyorum gayet güzel çalışıyordu?... Mesaja git »
Buna inanan "zekasını markaya devretmiş" derecede ağır bir fanboy yada dünyadan bi haber bir insan evladıdır.... Mesaja git »
GEZİ YAZILARIM (NEW YORK, PARİS, İSVEÇ VS. BİR ARADA) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Uzunca bir süredir kaleme aldığım gezi yazılarımı bir araya getirdim. Şu anda da Slovakya'yı hazırlıyorum ve büyük ihtimalle ... Mesaja git »
BOE, AMOLED ekran üretiminde LG'yi geçerek Samsung'u yakaladı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
samsung global oled piyasasının %90 dan fazlasını üretiyor... Mesaja git »
Ülkeler bu şekilde elektrikli araçlara geçtikçe Almanya üzerinde baskı artacaktır.Şahsi tahminim 2030-2040 aralığında tüm Avrupa da dizel/benzin/lpg s... Mesaja git »
Google Asistan Turkce kullananlar(15 Aralik büyük gün.) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
N11 den asistan destekli rgb led lamba aldım bugün takıp denedim asistan ile beraber çok güzel çalışıyor fiyatı da xiaomi yeelight ve phillips hue den... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Google pixel 3 'ün night sight(gece çekimi) özellikleri hepinizin malumu ben uygulamanın apl sını aşağıdaki linkte buldum ancak özellikle gece çek... Mesaja git »
Geleceğin telefonları | Mobilite başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Öncelikle Samsung un telefon arenasında heyecanı kaybettiği,"beklenirlilik" konusunda çok gerilediği ile ilgili tespitlerinizin altına imza atmamak mü... Mesaja git »
Google, Duo uygulaması için web sürümü hazırlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bağlantı hızından çok daha az etkileniyor. İphone da dahil değişik telefonlarda defalarca denedim görüntü kalitesi olarak facetime dan çok daha iyi wh... Mesaja git »
PewDiePie konulu hack olayında üçüncü perde başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Google Chromecast,google home ve Nest her üçüde google a ait maşallahı var google kullanıcılarına çok güzel "güvenlik" sağlıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

onurk_

scorpion4201

Murat Burç
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
1.984