Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Quattron
Gerçek Adİsmet D
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 28 dk. önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 dk. önce)
Arkadaşlar merhaba. 13 Adet parfüm siparişi verdim. Parfüm sipariş vereceklere yardımcı olması açısından bir kaç yorumda bulunmaya çalışacağım. Önceli... Mesaja git »
Tuvtürk muayenesinde neden hiç lüks araç göremiyorum? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Muayeneye eve mi geliyorlar yoksa... Mesaja git »
Otomatik Vitesli Araç Park Etme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İlk çalıştırmada; 1) vites p konumunda ve el freni çekili halde, ayak frenine de basıp kontak çevrilir ve araç çalıştırılır. 2) araç çalıştıktan son... Mesaja git »
sıralamam 1998 accent 1.5 gls 2000 felicia 1.3 glxi 2000 fiesta 1.4 fun şeklinde olurdu. Ortalama lpg tüketimleri, olası masrafları denk seviyelerde... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Eser Hocam, en nihayetinde dün kargoya giderek parfümlerimi 7 günde almayı başardım. Parfümler 10 numara fakat MNG kargo firması için aynı şeyi söyley... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Öncelikle Eser Hocam'a bu kadar kaliteli parfümleri uygun fiyatlara bizlere sunduğu için çok teşekkür ediyorum. Parfümler ile beraber gelen tes... Mesaja git »
Son siparişim de aldığım kokuları kendime göre yorumlamaya çalışacağım. *Kilian - Straight To Heaven (White Crystal) * daha önce de aldığım bir kok... Mesaja git »
Havalandırmayı açınca araba titriyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aküden olabilir... Mesaja git »
Klasik araçların İlginç ve Sıradışı Özellikleri. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
İnstagram hesabı açtım arkadaşlar takip etme imkanınız olursa çok sevinirim. https://instagram.com/turkeyclassic.cars/ Elimden geldikçe bulduğum ... Mesaja git »
Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Kampanya Ekim Ayı sonuna uzatılmıştır..50 krşdan 50 tl ye kadar ücretsiz yakıtlar Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton IceTea kapak ve açma halkalarında...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203