Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Quattron
Gerçek Adİsmet D
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ebenin ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
[center] 27 Nisan 2017 [color=#FF0000][u]Ürünlerimizin tamamı kampany... Mesaja git »
Keşfettiğiniz yiyecek ikilileri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
poğaça cips... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
[/center] Bu konulardaki gereksiz mesajların önüne geçmek için birkaç tane kural öneriyorum. Çünkü gerçekten artık aynı soruları cevap... Mesaja git »
BİM-A101-ŞOK VB. Ürün Kataloglari (Sürekli Güncellenecektir) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Merhabalar Arkadaşlar.... Mesaja git »
Kyk Kredi Borcunu Toplu Olarak Ödeme (ATM ve İnternet Üzerinden) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Fakat ben Ziraat şubeden ödeme olayını önermiyorum, çünkü en alt çalışanından müdürüne kadar böyle birşeyden haberleri bile yok.Onun için öncelikli ... Mesaja git »
Lisede Matematikten Aldığınız İlk Not başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
HOPİ uygulamasını indiren 1 milyon kişiye alt limitsiz 25 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Aynen bende ödeme yapamadım.İşleminiz gerçekleştirilemiyor, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. hatası alıyorum sürekli... Mesaja git »
Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Günlük geldi sabah ama anlık saat 15 den beri gelmiyor... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
O zaman şöylede diyebiliriz hocam.Guccide,dieselde kalıcılık olarak black code'dan daha iyi.Ama invictus kadar değiller. Bu arada Jil Sunder Sun nas... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109