Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tiny Titan
Gerçek Ad 
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Manevi değerler konusunda çok haklısınız hocam.Allaha inanıyorum ama dindar değilim pek,olmamamın sebebide içimde hep bir şüphe var.Bu aralar ölümü ço... Mesaja git »
Para ile sevgili satın almamın nesi yanlış ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Al gitsin kardeşim insanlar farkında olmasada yere göğe sığdıramadıkları aşkları para üzerine kuruludur zaten.Sen en azından kendine dürüstsün.... Mesaja git »
Tipim nasıl ss'li ( Dalga geçmek serbest ) başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Fotoğrafa bakcam derken boynumu kırdım şuan hastaneden yazıyorum.... Mesaja git »
Şikayetçi değiller çünkü günün birinde zengin olma hayaliyle hepsi uyuşmuş halde.O isyanları çıkaranlarda halk tabakası değil zaten büyük abilerin ara... Mesaja git »
Sanki Bir Şeyler Eksik başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Nispet mi yapıyorsun?... Mesaja git »
Olmak zorunda kalıyorum hocam çalışmasak napacaz kuşlar mı besliycek?Zaten bu döngüden kurtulmayı her an düşünüyorum ama mecburiyet işte.... Mesaja git »
Mesaj avatar uyumu şahane... Mesaja git »
Para üzerine değilde ne üzerine allah aşkına? Dışarıya bi çıkın herkesin yüzünden düşen bin parça millet 2 kuruş ekmek parası için yıllarca istemedikl... Mesaja git »
Şimdi iyimser bir tahminle hayatınız boyunca ortalama 5 bin tl kazanacağını varsayalım.40 sene çalışsanız 40x12=480 ay eder.480x5000=2400000 eder.Hadi... Mesaja git »
A Way Out Çıkış Tarihi Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Angel of the Lord Tüm oyuanlar Mart ayinda hatta aynı hafta içinde gelecek herhalde. God of War az satsın diye uğraşıyorl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Uncharted Lost Legacy (Kayıp Miras) Çift Hak 79 TL
Alıcı: Sierra 117
Tarih: 28 Eylül 2017; 19:36:09
Yorum
Sorunsuz alışveriş için teşekkürler.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094