Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ateş ve güneş
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Ocak 1984
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 69
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
24mbps Sınırsızdan 100mbps Akıllıya Geçmek Mantıklı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam tam okumamışsınız ama durumu. Çalıştığımız için zaten haftaiçi sadece 19-24 arası internet kullanabiliyoruz. 100mbit hizmeti de bu saatlerde 25... Mesaja git »
24mbps Sınırsızdan 100mbps Akıllıya Geçmek Mantıklı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben de böyle düşünüyorum. Tv izlemiyorum zaten pek, izlesem de o eklenen kanallar çok bir şey ifade etmiyor. Sadece haftasonu 100 mbps kullanmak içi... Mesaja git »
24mbps Sınırsızdan 100mbps Akıllıya Geçmek Mantıklı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de arada deredeyim. Haftaiçi gece 12'den sonra zaten iki youtube, iki maç bakıyorum. 24 değil, 10 bile yetiyor. e haftasonu da yani sadece iki g... Mesaja git »
24mbps Sınırsızdan 100mbps Akıllıya Geçmek Mantıklı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İnternet kullanımım haftaiçi 19-02, haftasonu da tüm gün oluyor. Mantıklı olur mu sence? 12 TL fark vereceğim.... Mesaja git »
KABLONET [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, şu an 24 mbps sınırsız (150gb akn'ydi, akn kalkınca sınırsız oldu) kullanıyorum. Fatura fiyatı 63 tl 100mbps akıllı sınırsıın fat... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, şu an 24 mbps sınırsız (150gb akn'ydi, akn kalkınca sınırsız oldu) kullanıyorum. Fatura fiyatı 63 tl 100mbps akıllı sınırsıın fatu... Mesaja git »
Divinity: Original Sin II [ANA KONU] ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar ben oyuna henüz başlamadım, başlamayı düşünüyorum, sorularım şunlar: 1-Definitive Edition çıkmış, orjinal oyundan farkı nedir? 2-Oyuna he... Mesaja git »
RTX 2080 Ti , RTX 2080 , RTX 2070 , GTX 2060 , GTX 2050(Ti) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar 12 bin liralık kartların muhabbeti için başlık açmak bile bence ayıp. Günümüz koşullarında bu paralara bir şeyler almak büyük hata. Maale... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Yok hocam o kadar da demiyoruz. Ben StarCraft'cıyım, bas askeri gönder işini hiç sevmem, hiç tarzım değil. Benim dediğim değişiklikler, uzaktan yağdır... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Yağdırma ünitelerini pahalı yapabilirler ya da verdiği hasarı azaltabilirler. Strateji öğesini zayıflatan bir durum..Tabi şu kurulmalı otomatik makina... Mesaja git »
Arkadaşları

Timeguard

metin abi 52

14_cemal

Just4ForMe

ALONE06

NomedTR

Dolphin/Lion

Outformer10

herocem

abocuk

flagbearer

paflagon07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX780 DirectCU II-(SATILDI)
Alıcı: Retro35
Tarih: 13 Şubat 2016; 17:15:04
Yorum
Kart soylendiginden daha temiz ve sorunsuz. Guvenilir satici hic dusunmeden alisveris yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK: ASUS GTX650TI BOOST DIRECTCUII O.C GDDR5 2GB (ŞUBAT-2014'TE ALINDI, TAPTAZE)--SATILDI
Alıcı: Outformer10
Tarih: 13 Şubat 2016; 17:14:10
Yorum
kendisinden aldığım ekran kartını sorunsuz şekilde aldığım günden beri kullanıyorum. Kutu fatura kutu içeriği eksiksiz geldi. Ben vatan bilgisayar çalışanları aracılığıyla almıştım ama yinede kendisinin ilgisi ve söylediklerinin doğru çıkması güven vericiydi. Umarım tekrar alışveriş imkanımız olur :)
Genel Puan

Ürün: SATILIK HIS HD5770 1GB DDR5 EKRAN KARTI (SATILDI)
Alıcı: abocuk
Tarih: 13 Şubat 2016; 17:07:42
Yorum
güvenilir, temız urun hızlı kargo tskler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141