Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
behzatd
Gerçek Adali ali
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tempranın hangi modelini almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
2 yıl 1.6ie mpi kullanmıştım. gayet güzel araçtı. bu motor karbüratörlüye göre daha az yakar. Ancak Bu tip eski model araç alacaksanız daha az elektro... Mesaja git »
Motorsiklet Acil Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
- ilk başta ayaklarını vites ve fren için kullanmakta biraz zorlanacaksın. ama kesinlikle zor değil. - Seçeceğin motor yüksek olmamalı başlangıçta. Ç... Mesaja git »
Sahibindene girdiğinde onlarca marka yüzlerce model çok muhteşem motosikletler de var. Yerinde olsam(ki 15 yıl önce senin yerindeydim) 250 cc bir ... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. arızadan kastım sadece motor veya şanzuman arıza değildi. bahsettiğim gibi çok sıkıntılı bir altyapısı ola... Mesaja git »
FUNDA 1000RR Alınır mı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Funda iyi motordur... Mesaja git »
MOTOR KULLANMAYA YENİ BAŞLAYANLAR NELERE DİKKAT ETMELİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hayırlı olsun, kafana girdiyse artık alırsın bunun dönüşü yok :) bugün olmazsa yarın alırsın. chopper bence doğru olmaz çünkü viraj kabiliyetleri n... Mesaja git »
Suzuki Gs500 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
zamanının güzel motosikleti ancak 2017 yılında alırsan son sahibi olanlar kulübü seni bekliyor. gs500 ü sevdiysen gsr600 ü de seveceksin. 2-4 silindi... Mesaja git »
Eğer yola çıktığında kendine mukayet olabilecek biriysen direkt 250 cc bir makine alıp 10.000 km yol gitmen yetecektir. Bu zaman zarfında hem güvenli ... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
merhabalar, uzun zamandır yazmıyordum. 2013 benzin otomatik advance ile 34.000 km'ye ulaşmış bulunuyorum. Araç üzerinde fabrikasyon brigestone t... Mesaja git »
dsg şanzıman yorumları ve fatura başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ben şunu merak ettim, 1- Bu DSG'li araçları 4 yıldan sonra çöpe mi atıcaz? 2- İkinci eline güvenilmeyecek bir araba mıdır? Alan adamın suçu bu ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078