Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuvvetMira27
Gerçek AdBURAK EROĞLU
Doğum Tarihi4 Nisan 1994
MeslekÖğrenci
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Star Wars Battlefront'un Season Pass'i kısa bir süre için ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
uzun süredir bunu bekliyordum :)... Mesaja git »
Fifa 18 Demo çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
oyun geç açılıyor sizdede bu sorun var mı ?... Mesaja git »
TRT bandrolündeki artışın telefon fiyatlarına etkisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bence az bile ötv oranı tüm özel tüketimlerde %50 olmalı ve kdv'oranıda %25 çıkmalı diyorum , ayrıca gıda ve tekstil ürünleride özel tüketime tabi ol... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
6,22 gb güncelleme gelmiş... Mesaja git »
Bu yenilenebilir elektirik olayında vergi ve gerekli izinleri dahada kolaylaştırsalar en azından kırsal bölge olsun güneşi bol olan bölgelerde halk ke... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oyun oynarken update geldi ya yine neymiş bu... Mesaja git »
Oyunu 2 sene önce goty olarak playstoreden 20 liraya almıştım ucuza kapattım dedim Türçe yamayı çıksın gömeriz falan oyun steam'de bedava fiyata geldi... Mesaja git »
1-Göze hoş gelen tasarımı. 2-Canlı renkleri 3-1ms tepki süresi ve iyi kontrast oranı.... Mesaja git »
Steam Link ile Samsung televizyonlarında PC oyunu keyfi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu her televizyona uyumlumu acaba her seferinde 1 ton kasayı ve kabloyu baklamak resmen işkence çünkü :(... Mesaja git »
Volkswagen Arteon, Euro NCAP'ten 5 yıldız aldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bugün ntv 0-100 proframında incelemesine denk geldim gerçekten müthiş bir araba özellikle altın rengine bittim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çay iyidir zaten, çay içen adamdan zarar gelmez.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109