Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuvvetMira27
Gerçek AdBURAK EROĞLU
Doğum Tarihi4 Nisan 1994
MeslekÖğrenci
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BATTLEFIELD 1 ONLINE OL HATASI ALIYORUM YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
dns değiştir onu dene olmadı oyuna sağ tıklayıp reapair yani dosyalarını kontrol ettir en son çare format oyunun dosyalarını yedekleyip formatla.... Mesaja git »
Forza horizon 3 indiriyorum 20GB'ı geçti hala bitmedi. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Free olan oyunu indirdiysen mağazadan demodur kaç gb olduğunu mağazanın üst kısmında ok işareti var ona tıkla ne kadar kaldı öğrenirsin.... Mesaja git »
Arkadaşlar tehditleri boş çıkdı Aynı animasyon filmini (7,6 gb) 8 tanesini tek iso yapıp 4k diye disneyi keklemeye çalışmışlar galiba yada 54 gb s... Mesaja git »
Buyur Link paylaşmak yasak indire bileceksen 54 gb mesaj at veriyim linki ... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
steam'de bölgelere göre satış grafiği var bak istersen ora bizde konsolda satıyor onuda çıkarırsan pc'de yok gibi son yıllarda fifa ve bf popüler oldu... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yalnız son 3-4 oyunlarında hatta daha fazla olabilir arapça dil seçeneği var bence konu satış sayısı ile alakalı 80 milyon nufusu 30 milyon oyuncunu... Mesaja git »
Arkdaşlar oyunun Türkçe gelme ihtimali yok mu her far cry ve Asssasins oyunun satın aldım (syndicate hariç) ama değişen bir şey yok ea games bir şey... Mesaja git »
FIFA 17 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arkadaşlar 750 mb güncelleme gelmiş içeriği nedir acaba ? ... Mesaja git »
Steam'de oyun hediye etmek artık daha zor başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Konsoldaki gibi en azından kutulu oyunları takas yolu olsa pc'de güzel olacak alıp bür süre sonra dokunmadığın oyunu değerlendiremiyorsun.... Mesaja git »
2si1 "1 Mayıs AKN Bayramı" Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Kablonet kullanıyorum 25 mb hız 250 gb kota gece 00:00/09:00 arasında kotadan gitmiyor bir ton belgesel ve sinema kanalı var 90 TL 1 seneyi aşkın kot... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çay iyidir zaten, çay içen adamdan zarar gelmez.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063