Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuvvetMira27
Gerçek AdBURAK EROĞLU
Doğum Tarihi4 Nisan 1994
MeslekÖğrenci
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
mate 10 lite ile bunun arasında kaldım mavi rengine kanıp bunu aldım umarım hata yapmamışımdır.... Mesaja git »
AC Origins Türkçe Yama Çalışması Başladı! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
burda biri yazıyordu ya satıyormuş da bilerek yapmıyorlarmış rainbow oyunu ona kapak olsun sırf bu yüzden u play de Türkçe oldu umarım ubisotf ea gibi... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar ben p20 lite ile bu telefon arasında kaldım sizce hangisi daha kullanışlı ve güzel bir telefon... Mesaja git »
AC Origins Türkçe Yama Çalışması Başladı! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kardeş Assassin's Creed gibi hikaye yoğun oyunları satın alan kitle forumda sence ne kadar dır ben dahil 5000 kişi çıkar mı acaba bunu bir zamanlar ka... Mesaja git »
AC Origins Türkçe Yama Çalışması Başladı! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
imzaya değil satışa bakıyor bu işler bak satan oyunlar fifa , battelfield , total war ve fotballl manager gibi... Mesaja git »
Flame in the Flood kısa süreliğine Steam üzerinde ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
geçende speck ops lıne oyununu verdi bu oyunda gayet güzel bence Türkçe yaması falanda var... Mesaja git »
TÜRKNET Taahhüt YOK? Ama abonelik İptali de YOK. OKUYUN.... başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
bende Türksat gibi olur direk bağlarlar sonuçta site falan hat var diye Türksatı iptal ettim oda güzel bir paket sunmlarına rağmen Türknete kayıt oldu... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
4k için netflix paketi açacağım yarın, akbank hesabına 10 lira atın başlatalım ilk ay bedava olacak yatacak para bir sonraki ayın ücreti olacak her za... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar ben 4 kişilik bir paket alacağım öyle önden 6 ay peşin ver gibi birşey olmuycak kullanmadığım bir hesap kartı var içi boş her arkadaş 10 li... Mesaja git »
Netflix ön izleme özelliği iOS uygulamasında başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
netflix'e vermek akıl karı değil ama 2 katını gereksiz sansürlerle yada yarıda kalan maçlarıyla digitürke vermek akıl işi oluyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çay iyidir zaten, çay içen adamdan zarar gelmez.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102