Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustang_88
Gerçek Ad 
Meslekmuhasebe
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Dostum senin 500 TL'nin üstüne mi 1200 TL istiyor bir yanlış anlaşılma var herhalde onu belirtirsen arkadaşlar ona göre yazsın... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 6. Shadow of War 104 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Division hafta sonu ücretsiz muhabbetinde , biraz oynayayım dedim. Ortam, grafik vb güzel ama ruh yok , vuruş hissi yok bide ingilizce sürekli bişeyle... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 6. Shadow of War 104 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dostum seni kınıyorum bu söylemin için... Burda herşey ayan beyan . Sony bişey demiyor. Sen kardeşlikle oyun alanlara hakaret ediyorsun . Bu lafı söy... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 6. Shadow of War 104 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Şu iyice anlaşıldı. Çok zengin değilseniz, hard gamer değilseniz veya oyunun fanı değilseniz ; bir oyunu almak için 2 ay beklemek en iyisi. İndirime g... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hayırlısı olsun hocam inşallah yeni gelen de problem olmaz . Tabi merak içinde kalmadım değil, merkeze atılan mailler mi oldu yoksa kendileri mi insa... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam geçmiş olsun . İnsan TV yi almaktan korkuyor paranla rezil oluyorsun ya !!! Hep diyorlar ya Avrupa'da böyle değil,,, yani gerçekten bir tek bi... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division (ÇIKTI!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu hafta sonu ücretsiz olayında single player var mı ? Yoksa sadece online için mı ? Ona göre indirecegim cevap yazarsanız memnun olurum iyi forumlar... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 6. Shadow of War 104 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Single player olarak da oynanabilir mi bilginiz var mı hocam ona göre indirelim... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 6. Shadow of War 104 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam bastım ama olmadı bölümü en baştan oynuyorum elektrikler gitti bakalım ne olacak inşallah takılmam... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bir abimle indirimden Unc coll. almıştık üçüncü oyunda Hisar bölümünde teleskopu açamıyorum oyunda bug mu var benim cihazda mı problem var teleskopu n... Mesaja git »
Arkadaşları

omergokyar

Scarfeys

Dnzksy84

Take_Redux

kataaay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Far Cry Primal Apex Edt. Pri hak
Alıcı: kaaaantr
Tarih: 30 Ekim 2017; 10:00:28
Yorum
Guvenilir bir arkadas.
Genel Puan

Ürün: Battlefield 1 sec hak (ingilizce dil)
Alıcı: kanta.
Tarih: 23 Ekim 2017; 10:34:28
Yorum
Ben alışverişimde sıkıntı yaşamadım teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: mortal combat xl çift hak
Alıcı: omergokyar
Tarih: 17 Ekim 2017; 9:26:18
Yorum
Forumdaki bulabileceğiniz en ilgili arkadaşlardan birisidir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Bu alem geçmiş kendinden, ne gelir elden...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
pıranha
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
San Antonio Spurs
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094