Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustang_88
Gerçek Ad 
Meslekmuhasebe
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FABRİKA AÇMAKLA İŞSİZLİK ÇÖZÜLÜR MÜ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Ben şu an bi fabrika da beyaz yaka olarak çalışıyorum. Burda çalışan işçiler asgari ücrete başlasa bile sendika var. 2000 tl falan oluyor maaşları en ... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar merhaba 1 Tb usb 3.0 taşınabilir harddiskim var. Şimdi bu oyunları indir dediğimizde buna indir diyebiliyor muyuz? Veya ps4 pronun hafızası... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Belki yardımcı olur. Benim 2013 yılı lg full hd tv'm var. Ps4 pro aldım bana görüntü çok güzel geliyor. Hiç 4k izlemedim belki ondandır. Slim ps4 ... Mesaja git »
Far Cry 5 Bu Hafta Tanıtılacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İlk videodaki (nehir) görselliğe bi ben mi bayıldım? Gerçi oyun çıkınca böyle olmuyor diyorsunuz pek anlamam da... İnşallah güzel bir single player çı... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Red dead redemption 2 ertelenmiş. Umarım bu ve benzeri oyunlar ps5 çıkmadan gelir de pro aldığımıza değer. Tamam uncharted 4 until down order 1886 hor... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dostum zaten gramer adımında bakarsan, hangi seviyeler için gramerlere çalışacaksın (dersimizingilizce alıntıları) yazıyor. Gramerlere adam akıllı çal... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocanın dediği şu. 1.5 saat look aheada calışcaksın en fazla. Gramer ve cbc derslerine 2.5 okey. Önce look ahead sonra gramer en son 5 adım cbc. Ve de... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam: 1-) Başlayacağım korkudan başlayamıyorum. Sebep bayram var yıllık izin var bi ameliyat gecircem o var ara vermeyin diyorsunuz ya 7 8 ayda mut... Mesaja git »
Ps4 pro çalışırken elektrik giderse başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhaba. Bende de ps3 ps4 tv ve uydu cihazı takılıyken (5 li uzatma prizi) ps3 ü açtım. Bi baktım ses geliyor. Dinledim Pro dan geliyor kapalı ama pro... Mesaja git »
THE LAST OF US[PS4][Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar merhaba... Ps3 ve kutulu oyun mevcut şu an elimde (benim değil ama sıkıntı yok). Sadece senaryo modunu oynayacağım. Ps4 pro'm var. Bu oyunu... Mesaja git »
Arkadaşları

omergokyar

Dnzksy84

Take_Redux
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çiçekleri koparabilirler ama asla baharın gelişini engelleyemezler...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
pıranha
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
San Antonio Spurs
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094