Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustang_88
Gerçek Ad 
Meslekmuhasebe
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Hocam advanced dersleri var mı bunda??? Ben tam anlayamadım baktım ama. Cbc Sitesinde Advanced derslere kadar zaten duruyordu sanırım advancedler si... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Hocam vede arkadaşlarım, gözümden dolayı sayfalarda dolaşamıyorum. bu Yandex ile ilgili link paylaşan sölediğiniz arkadaş kim veya hangi sayfada lin... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam merhabalar. Ben gözümden ameliyat oldum. İyileşince başlamak istiyordum. Şimdi : 1: sadece sizin dediğiniz kaynaklara, sizin dediğiniz şekilde ... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
[/center] Bu konulardaki gereksiz mesajların önüne geçmek için birkaç tane kural öneriyorum. Çünkü gerçekten artık aynı soruları cevap... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU | FW4.50 Boost Mode başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam pri sec i sormuyorum . sec hesabı aldım ama vakit yok oynayamıyorum mesela. arkadasıma oyna diye maili şifreyi verdim 1 2 haftalığına, benim sec... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU | FW4.50 Boost Mode başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam diyelim ki sec hesap bendeki, maili şifreyi verdim arkadaşıma. Kendim o hesabı açmamam mı lazım hani aynı anda 3 kişi olur o zaman , kafa basmad... Mesaja git »
Ben kardeşlikten pri ve sec hak oyunlar aldım. Şimdi bu oyunları indirdim. Diyelim ki hesabın birini arkadaşıma verdim al 1 2 hafta oyna diye.Hesabı s... Mesaja git »
Ben belki düz bir ps kullanıcısı olarak istisna bir düşünceye sahip olabilirim ama sonuçta 1700 e 1080p veya 2k görüntü veren bir sıkıntı çıkmazsa 8 1... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
O bendim. Aynen öyle dediğin gibi. Hatta uyarı cezası verdiler bana buraya yazdım diye bak biri daha cıktı.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutulu Oyun Alma! başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Sorun cozuldu hocam sagolun... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çiçekleri koparabilirler ama asla baharın gelişini engelleyemezler...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
pıranha
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
San Antonio Spurs
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078