Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustang_88
Gerçek Ad 
Meslekmuhasebe
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Aldın bozuk çıktı karşında doğru dürüst bir servis yok. O zaman farkı anlarsın dostum. Bir cihaza 1600 veriyorsan 200 300 daha verebilirsin.... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Kardeşin haklı. Garantinin kim olduğunu bile bilmeden alacaksın. Önemli bi sorun olsa ne olacak ? 200 tl için değmez , iyi düşünün... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Halloween (18.10/02.11) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Haklısın hocam da şimdikiler zehir gibi. Zaten ben veya annesi olmadan cihazı açamaz yasakladık. Biz varken de zaten sıkıntı olmuyo. Birde bu oyunlara... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sorun, her cihaz için olabilir. Bunu göze almak gerek. Valla ben korkarım kendi adıma ne yalan söyleyim. Bende de aynı tv var. Ve çok sağlam grafik ve... Mesaja git »
Bende gördüm şimdi insörtte araştırınca. Eurasia garantili midir acaba?...... Mesaja git »
Marketlerde mi ? Sitede yok mu ben mi göremiyorum?... Mesaja git »
Hocam o zaman takılmalar ve görüntü daha mı sağlam oluyor, deneyimlerini aktarabilir misin? Başka bir yerden de denediysen onu da yazarsan sevinirim..... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sepete ps4 ten ekleyip , yine Ps4 den al.İşlemleri cihazdan yap yani bilgisayardan değil... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Halloween (18.10/02.11) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ya ne vergisi arkadaşlar. Kredi kartından para çekince gbp para birimi alıyor yani ingiltere... kart sorunları o yüzden... Türkiyeyle alakası yok olay... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Halloween (18.10/02.11) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam son olarak cok mu kötü görünüyor ps3 te .. Yani of of bedava olsa alınmaz cinsinden mi? Ya cok mu kötü yani???... Mesaja git »
Arkadaşları

omergokyar

Scarfeys

Dnzksy84

Take_Redux

kataaay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: mortal combat xl çift hak
Alıcı: omergokyar
Tarih: 17 Ekim 2017; 9:26:18
Yorum
Forumdaki bulabileceğiniz en ilgili arkadaşlardan birisidir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Bu alem geçmiş kendinden, ne gelir elden...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
pıranha
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
San Antonio Spurs
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055