Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustang_88
Gerçek Ad 
Meslekmuhasebe
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Hocam çok iyi diye ben de indirimlerden aldım . Geçen burada kavgası çıktı iyi oyun kötü oyun diye şimdi siz hikayeyi beğenmedim deyince ufak bir tır... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Hocam ps4 de drive club var , xbox da forza horizon. 2 si de çok güzel ne arcade ne sim. Pc de bunlara benzer oyun var mı bilmem . Bakman lazım... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Tabi 2016nın sonunda çıktı pro ondan sonra çıkan oyunlarda sorun yok, önceki bazı oyunlarda yama aldı örn: last of us. Hangi oyunlar prodan önce çıkm... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Boost modu prodan sonra çıkan ve pro için yama alan oyunlarda kapatın. Hangi oyunlar yama aldı ve pro için yapıldı google dan bi aramayla bakıp bulabi... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Tomb raider pro yaması aldı. Boost modu kapatın, zira eski oyunlar için o bilirsiniz. Zaten sony de farklı bi durum olduğunda kapatın diyor.... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Son çıkan seri anakart (emin değilim ) ve fanda iyileşme var o yüzden. İyi takip et tüm sitelere bak son seri ve garanti durumuna bakıp mart gelmeden ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Crysis bitirince 2 ye başladım. Şuraya git yok olmadı buraya git konu yok mu bu oyunda? ilerde de aynen böyle mi devam edecek? tamam şehir güzel graf... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Ps now da fiyat nedir acaba üyelik aylık mı bir yıllık mı diye baktım biraz ama bulamadım ? Oyun rockstar oyunu , biraz cins bir firma, o yüzden ka... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Ps now diye biley mi vardı ne. Gerçi o pc de miydi ben de çözemedim?... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Evet indirimlerden faydalanmak için . Hem tak çıkart da olmuyor . Daha kolay. Ayrı ayrı hesaplara alırsanız oynadıktan sonra satma şansınız da var k... Mesaja git »
Arkadaşları

omergokyar

Scarfeys

Dnzksy84

Take_Redux

kataaay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Far Cry Primal Apex Edt. Pri hak
Alıcı: kaaaantr
Tarih: 30 Ekim 2017; 10:00:28
Yorum
Guvenilir bir arkadas.
Genel Puan

Ürün: Battlefield 1 sec hak (ingilizce dil)
Alıcı: kanta.
Tarih: 23 Ekim 2017; 10:34:28
Yorum
Ben alışverişimde sıkıntı yaşamadım teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: mortal combat xl çift hak
Alıcı: omergokyar
Tarih: 17 Ekim 2017; 9:26:18
Yorum
Forumdaki bulabileceğiniz en ilgili arkadaşlardan birisidir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Bu alem geçmiş kendinden, ne gelir elden...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
pıranha
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
San Antonio Spurs
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117