Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Turkesterone
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Mayıs ****
KonumMersin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu motorsiklet fiyatları ne böyle?? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
125 cc motora hayatta 12k para vermem... Mesaja git »
Çok doğru bir kıyaslama. Ayrıca Türkiye'deki kitapların fiyatlarına da dikkat çekmek gerek Fiyatlara dikkat çekmek derken, tabi ki kitap fiyatlarının... Mesaja git »
Yalnızlıktan bir insanın psikolojisi bozulabilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ön lisans elektronik haberleşme mezunuyum. Hocam tiple olmuyor ki sadece..... Mesaja git »
Yalnızlıktan bir insanın psikolojisi bozulabilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sosyallik seviyem sıfır. Çünkü ortam yok sosyal olacak. yaş 23. Tipim "Daniel Radcliffe" ye benzetirler. Harry potter diyorlar... Mesaja git »
Hocam içe kapanık pek değilim. Ama kız arkadaş bulamıyorum. Sıfır yani etrafımdaki kız sayısı. Yani ortam denen bir şey zaten yok. Bi kız bulsam düzgü... Mesaja git »
Evet. Ayrıca adam gibi normal arkadaşım da yok.... Mesaja git »
Sokakta kız arkadaşları ile gezen erkekleri görünce boşa yaşıyorum hissine kapılıyorum bazen. Yani kimsenin görmediği hayalet gibiyim ve sıkılmaya baş... Mesaja git »
Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ha bi de o var evet... Mesaja git »
Bu laf artık midemi bulandırmaya başladı. İş aramaktan da sıkıldım artık. 10 saat çalışıp asgari ücret verenlerden de sıkıldım.... Mesaja git »
Vücut Geliştirme Bölümü ölmüş... başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Vg nin mi boş olduğunu insanlar anlamış, yoksa arkadaşın açtığı konu boş olduğu için mi insanlar cevap yazmamış ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.057