Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Emre Genc
Gerçek AdYunus Emre Genç
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çare FATİH TERİM başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Sizi anlamıyorum kardeşim Sanki Fatih hoca kabul etti geldi de taraftarlar imzalatmıyor.Herkes biliyor Fatih hocanın takımı toparlayacağını.Önemli ol... Mesaja git »
Galatasaray başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Wtf... Mesaja git »
YÖNETİM İSTİFA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yönetim destekli uA da yönetim istifa dediğine göre artık önümüzde herhangi bir problem kalmadı.uA'nın sosyal medyadan bir sözüne bakar,şu şu saatlerd... Mesaja git »
Cavanda'dan İyi Bir Oyun Kurucu OS Olur mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ya olursa?... Mesaja git »
Cavanda'dan İyi Bir Oyun Kurucu OS Olur mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Linnes her türlü en önde gibi hem hızlı hem çalım atıyor hem de takım oyununa katılmasını iyi biliyor Linnes adamdır.... Mesaja git »
Çünkü korkak pas atmadı dikkat ettim de dikine ve hızlı oynamaya çalıştı ve başarılı da oldu işin garip yanı... Mesaja git »
Korku değil aksiyon-polisiye filmlerindeki Meksikalı uyuşturucu kaçakçısı çete lideri... Mesaja git »
Bak stoperde 7 kez fake denedi hepsinde de başarılı oldu Chedjou'nun üst modeli diye düşün... Mesaja git »
Cavanda'dan İyi Bir Oyun Kurucu OS Olur mu ? konusunu başlattı (bir ay önce)
Bir yanım trollmüsün sen kendine gel diyor,bir yanım da Cavanda'nın TS maçında çok seri ve isabetli attığı pasları görünce bu soruyu düşünmüyor değil:... Mesaja git »
Chedjou'nun Orjinal Mevkisinin Olmayışı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fransa'da göbekte oynuyordu ilk zamanlar :)... Mesaja git »
Arkadaşları

DaRKSiDeRS55

relling
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bu çocuk takımdan ayrılana kadar bu konu burda;
Bruma'yı Yüceltme ve Kalkındırma Derneği
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090