Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Guitar-X
Gerçek AdMete Ünal
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
20 yaşında Bitcoin ile nasıl zengin oldum... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geçende Kafka'nın "hikayeler" adlı kitabı geçti elime okumaya başlamadan önce içimden bir acaba geçmedi değil.... Mesaja git »
Misafire Wifi şifresi vermemenin kibarcası var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
En güzeli evde silah varsa ver ağza mermiyi koy çocukların önüne kapıyı da kapat. Gerisini kendileri halleder.... Mesaja git »
Yeni nesil dondurma yediğini sanıyor malesef başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynı şekilde yapılmıyor demek ki tad aynı değil. Sana tad aynı gibi gelebilir ama bu öyle olduğunu göstermez. Sonuçta fransız şarabı ile köpek öldüren... Mesaja git »
Yeni nesil dondurma yediğini sanıyor malesef başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ağzının içini kalaylattırdın mı kardeş? Biri hakiki Ballıbaba dondurması diğeri buzlu meyve. Her soğuk şey dondurma değildir.... Mesaja git »
Yeni nesil dondurma yediğini sanıyor malesef konusunu başlattı (bir ay önce)
Bafra'nın Ballıbaba dondurmasını yemeye millet İstanbul'dan gelirdi. Sütlü ve kakaolu tadı efsaneydi. Şimdiki dondurmayı cornetto falan o zamanlar bal... Mesaja git »
Salçalı hamuru pizza diye satmak! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sattıklarıda bişey olsa ha. Hamur + pizza sosu + kağıt inceliğinde dilimlenmiş ucuz sucuk + peynir vs. Hepsinin toplamda maliyeti 3 lira bile değil. U... Mesaja git »
Dünya'nın En Hızlı Yolcu Uçağı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Concorde kızağa alınalı çok oldu uçmuyor artık. Şimdi hypersonic uçak yolda. Hız mach 4 concorde dan 2 kat hızlı.... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Atakan'ı gördüm geçende yolda, sizden bahsettim dh de sevenlerin var dedim. Konuştuk biraz sonra "başka söylemek istediğin bişey var mı seni seven dh ... Mesaja git »
Yani hakaret derken iğnelemekten bahsediyorum tabi ki Şu mağdur edebiyatı hakikatten can sıkıyodu. Haklısın ben alıntı yapıp tartışmayı başlattım bay... Mesaja git »
Kimle yaşadım ya ben? Kime saygısızca cevap verdim? Senin on mesajından dokuzu hakaret. Yarışma bitti desteklediğim yarışmacı kaybetti senden başka be... Mesaja git »
Arkadaşları

theobserver
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125