Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EMINX84
Gerçek Ademre zanbak
Doğum Tarihi1 Ocak 1984
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 242
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tablet tamiri Rüzgar Teknoloji dikkat başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
çok teşekkür ederim arkadaşlar, inanın ekran o kadar rahatsız ediyor ki o baluncuk nedeniyle cihazdan soğudum. paramızla rezil olduk. birde dün aradım... Mesaja git »
Tablet tamiri Rüzgar Teknoloji dikkat konusunu başlattı (2 yıl önce)
arkadaşlar, onarım yapılıyor diye cihaza sıfır ekran yerine 100 tl daha az verip onarımını yaptırayım dedim. Cihazın dokunmatik ile ekran arasında bi... Mesaja git »
Dünyanın en küçük transistörü üretildi, devrim kapıda başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
1nm de sağlıklı çalışacağını sanmıyorum. elektronlarda atlama olur, stabil olmaz. işlemci kararsız çalışır. veri işleme şeklini değiştirmeleri lazım b... Mesaja git »
iPhone NAND Hafıza Değişimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
aynı fikirdeyim kardeş. genelde zorunlu uygulamalar ile kasınca 500 mb kadar yer anca kalıyordu. sık sık yedek almak artık can sıkıcı oluyor. 16gb gün... Mesaja git »
Bu arada Apple'ın yaptığı güvenlik sistemini bazen saçma buluyorum. orijinal faturası ile ilk sahibinden iphone 7 aldım. aman dikkat ios 10-10.2 ve ar... Mesaja git »
bir arkadaşım bu işi yapan cihazı alıyor kendisi için yapacak, olay şöyle. önce cihazın nandı read eriyor ve yeni nandı takıp yazıyor. alette zaten ... Mesaja git »
6s plus tan ip7 ye geçen acillllll başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
geçiş için o masrafa değmez, kullanabildiğin kadar kullan, iphone 7 ekran çözünürlüğü 6s yada 6 dan farklı değil. 7s çıkmasını bekle (yenisinin adı ne... Mesaja git »
İphone 6 wifi sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
wifi entegre öncesi garantisi varsa servise verin yoksa antenin orijinal antenle değişimi yapılması %90 sorunu çözüyor. şayet kısa bir süre sonra yeni... Mesaja git »
Arkadaşlar nand sökmek öyle kolay bir iş değil, özellikle sökülmesin diye alınan bir sürü önlem var anakart üzerinde. önce zift temizle sonra anakartt... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 12 - 12-1.2 - “ROOTLESS” ÇIKTI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
arkadaşlar ios 9.3.1 jailbreak olmayacak bekleyenler 9.3.2 de beklesin deniyor, hatta 9.1 de clyia yükleyen jailbreakli yükseltiyor. 9.3.2 çok sıkı ... Mesaja git »
Arkadaşları

MasTek

yalnızkral

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109