Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lirikal Militan
Gerçek AdRecep Şengün
Doğum Tarihi24 Mayıs 1994
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam cihazdan bi cok sistem dosyasini sildim ve uygulamaları kaldirdim ilk denemede bi kac bootloop yasadim. Mi hesabında hata aldigim da oldu. En s... Mesaja git »
Miui 8.2.7.0 surumu beta asamasinda geri donus almak icin sayili kullaniciya gonderiliyor. Suan stabil son surum 8.2.5.0 acele etmeye gerek yok gelir ... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
1-) 18- iseniz virwox.com 18+ iseniz bitit veya başka herhangi bir bitcoin satan siteden bitcoin alıyorsunuz kredi kartınızla. 2-) Aldığınız BTC'l... Mesaja git »
Erdoğan'dan Yabancı Kelime Çıkışı: Bütün Bu Tabelaları Sökün başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herkes yazip cizmis de siz bu adami cozemediniz mi daha? Sadece lafta. Her kesimin nabzina gore serbeti veriyor. Her yerde farkli bi politika anlayi... Mesaja git »
Silebilirsiniz hocam bizi baglayan bi uygulama degil. Cince giriş yontemi o.... Mesaja git »
Hocam esnek mi. Yanlar hafif kavisli olduğu icin sert olanlarda hava kalıyor.... Mesaja git »
Hocam aldiginiz kiliftan memnun musunuz. Mat siyah olabildigince ince bi kilif arıyorum. Dis yuzeyi nasil kilifin. Yumusak bi hissiyati var midir. B... Mesaja git »
Bekleme modunda pil tuketimi nasil? Gece biraktiginizda batarya da dusus oluyor mu?... Mesaja git »
Yeni gelen 8.2.5.0 guncellemesini kuran var mi. Guncelleme yapıp izlenimlerini aktaracak arkadaslardan bilgi bekliyorum.... Mesaja git »
Hocam iste olduğum icin gec gordum yoksa cihazi gondermeden hallederdik mi pc suite in Çin versiyonu ile brickten kurtarmistim daha once. Bootloader k... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN ID: Lirikal_Militan
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
PSN ID
Lirikal_Militan
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Hakkında
Dünya vatanım,
Tüm insanlar kardeşim
ve iyilik yapmak dinimdir...

-Thomas Paine

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094