Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lirikal Militan
Gerçek AdRecep Şengün
Doğum Tarihi24 Mayıs 1994
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 23 dk. önce
Son giriş tarihi: 20 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Forumun bu hali nedir boyle? başlıklı konuya yorum yazdı (23 dk. önce)
Sadece bende mi boyle diye merak ettim artik. Bi konuys girmek icin ya da bi mesaj atmak icin defalarca basiyorum. Her seferinde tikaniyor sayfa yükle... Mesaja git »
Hocam öncellikle alacaginiz cihaz hangisi. Bu 4/4x olayi cok karisik bi halde isimlendirmeler cok saçma xiaomi de sagolsunlar. Koskoca sirketsin telef... Mesaja git »
Hocam guzel yorumunuz icin ben tesekkur ederim. Oncelikle twrp yukluyken guncellemeler sıkıntı cikarabilir ota ile. Fastboot yontemi ile her daim fla... Mesaja git »
Yer yer değişiyor hocam. Misal miui de bu ozellik zaten guvenlik uygulamasında yer alıyor oradan kullanabiliyoruz. Stock android özelliği aynı zamanda... Mesaja git »
Hocam iyi oldu ucuz yirtmissiniz sizde. Yoksa sifirdan flash lama islemi yapmanız gerekecekti. Yedek bu yuzden onemli. İlk islem yedek olmali cihazi f... Mesaja git »
Dostum kusura bakma ama uslup farki. Oyle usluba oyle yanit. Orjinal halinden memnundu arkadas oyle kullanabilir. Onun disinda elimden geleni vermeye ... Mesaja git »
Hocam sd maid uygulamasini acin. Ayarlara girin root erisimini verip. Ayarlarda uygulama tarayicisina girin (buydu sanirim o kismin adi uygulama arayi... Mesaja git »
Emredersin paşam nasil istersen. Hatta sen yorulma cihazini gonder ben temiz kurulum yaparim, formatlarim senin icin pasta cila da yapip gonderirim be... Mesaja git »
Hocam beklemme suresi arttikca dogal olarak ekran suresi azalacaktır. Bekleme modunda tutmadan telefonu 15-16 saat ekran suresi almak cok rahat b seki... Mesaja git »
Zaten orjinal stock rom da kullaniyoruz cihazi. Sadece gereksiz uygulamalari ve ucuncu parti cihazi bos yere uyandiran, ram tuketen sistemde bos yer k... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN ID: Lirikal_Militan
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
PSN ID
Lirikal_Militan
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Hakkında
Dünya vatanım,
Tüm insanlar kardeşim
ve iyilik yapmak dinimdir...

-Thomas Paine

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.093