Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lirikal Militan
Gerçek AdRecep Şengün
Doğum Tarihi24 Mayıs 1994
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Shadow of the Tomb Raider stand turu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
300 liraya oyun muhabbeti ne zaman bitecek?... Mesaja git »
ROCCAT etkileyici görünüme sahip Vulcan klavye serisini duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Tamam kardeşim ben boşuna laf anlatiyorum belli. iphone kullanmıyorum da forumu gereksiz yere kirleten asosyal cirkef fanboylara ne desen bos. Zaten o... Mesaja git »
Çok sevdiğim bir soz vardir. Boş yapıyorsun, yapma. Ben ne diyorum sen ne diyorsun hala. Oyle insanlari aptal diye siniflandirma hakkin yok senin. ... Mesaja git »
Akilli telefon furyasi başladığından beri android kullanicisi olarak ben gulemedim nedense. Bunu cidden böyle savunacak kadar eziklik yasamak neyin ne... Mesaja git »
Ya anlamiyorum koskoca sirketi koskoca isletim sistemini nasil aptallar icin yapilmis diyerek elestirebilirsin sen? Sen kimsin ya hayırdır diye sorarl... Mesaja git »
Oha savunmaya bak. Hatta ustune root yapip custom rom yuklesin kernel flash lasin ve telefonu daha hizli olsun. Galeri uygilamasini degistirsin vs. Bu... Mesaja git »
Kim ne derse desin adamlar telefon piyasasini değiştirdiler. Google bile android projesini bastan asagi değiştirmisti iphone tanitildiktan sonra.... Mesaja git »
Türkiye'de 193000, Almanya'da 1200, Japonya'da 800 Makam Arabası Var! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu arkadaş ciddi mi? Ben foruma cok giren birisi değilim nolur ironi diyin. Hayır sakaysa komik, değilse daha komik.... Mesaja git »
Hocam güzel anlatmışsın başarılar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN ID: Lirikal_Militan
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi Redmi Note 4x
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
PSN ID
Lirikal_Militan
Kulaklık - Amfi
Audio Technica

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.085