Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lirikal Militan
Gerçek AdRecep Şengün
Doğum Tarihi24 Mayıs 1994
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam bu son gelen güncellemelerde tuhaf sorunlar cikabiliyor. Adam gibi temiz bi guncelleme bekliyorim sorunsuz bi guncelleme geldiginde duzenleyeceg... Mesaja git »
Hocam guncelleme geldi. Ama cok fazla hata içeriyor hic memnun kalmadim. Tasarimi duzenlemeleri lazim ve her zamab açılmıyor bildirimler. Tuhaf bir şe... Mesaja git »
Hangi surumdesiniz hocam suan siz. Miui 9 ile düzenleme derken anlayamadim da. Ben hangi surumu yuklediysem boyle kullaniyorum aliskanlik oldu artik e... Mesaja git »
Hocam o bekledigimiz guncelleme cuma gunu bizim cihazlara gelmedi. Bir çok cihazi es gectiler bu guncellemede. Hala o beklenilen özelliklere kavuşamad... Mesaja git »
Evet bi çok modele bu haftaki güncelleme gelmedi ertelendi. Bende bekliyordum o kadar.... Mesaja git »
Hocam ben bu sabah gelecek olan guncellemeyi bekliyorum. Miiui 9 ile gelecek olan quick reply ozelligi gelecek. Bildirimleri yenilediler benim icin en... Mesaja git »
Bootloader kilidiniz kapaliysa islemler biraz zor oluyor. Tavsiyem biraz bekleyip bir sekilde kilidi açmanız. İnternette cozum yollari olmali. Ben boo... Mesaja git »
Uzun süredir dogru duzgun giremiyorum foruma pek bakamadigim icin kaybolmuştur... Mesaja git »
Ben bununla ilgili bir konu acmistim. Biraz uzun bi konu. Silinecek tum uygulamalar ve dosyalarin listesini yapmistim xda dan ve diğer forumlardan top... Mesaja git »
Hocam ben global surum taraftariyim. Xiaomi.eu romunu denedim ceviri de tuhafliklar oluyor. Gerekli sistem uygulamalari olmuyor her seferinde sil bast... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN ID: Lirikal_Militan
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
PSN ID
Lirikal_Militan
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Hakkında
Dünya vatanım,
Tüm insanlar kardeşim
ve iyilik yapmak dinimdir...

-Thomas Paine

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094