Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kekocan91
Gerçek AdK.Halil ER
KonumBatman, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Süt pompasının hafta sonu elektrikli olanı aldım Doğum öncesi manuel almıştım fakat oldukça zahmetli ve başlarda çok az süt çekiyor Philips avent ürün... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Doğum öncesi almış olduğumuz manuel süt pompasını bugün dene fırsatımız oldu ve boşa aldığımızı anlamış olduk tabi ilk çocuk olunca tecrübesizliğinize... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam süt pompasını hastaneden istemediler zaten gerekte kalmadı biz her ihtimale karşı çantada bulundurduk almak için çok acele etmeye gerek yok ben... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam Allah yavrunuzu sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin kısa süre önce baba olduğum için aklıma gelenleri yazacağım umarım yardımcı o... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam Allah bağışlasın bizim bebek daha çok Yeni sorun yapmak isteniyoruz ama o hudutsuz oldukça birimde canımız sıkılıyor gaz problemi tamamen ortada... Mesaja git »
Hocam çok sağolun bahsettiğiniz iki ilaç da aynı anda mı kullanılıyor ayrıca doktor ile de görüşeceğiz bakalım o ne diyecek ama ilaç isimlerini not al... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Çok şükür biz de baba olduk sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi evladımız fakat aşırı derece gaz sıkıntısı çekiyoruz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur... Mesaja git »
Değişen eski TR cihazımın kayıt dışı imei uyarısı geldi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Anladım hocam bekleyelim bakalım mağdur edeceklerini sanmıyorum... Mesaja git »
Değişen eski TR cihazımın kayıt dışı imei uyarısı geldi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Apple yasal süre içerisinde kayıt ediyor herhalde imei numarasını bizim yapacağımız herhangi bir işlem var mi hocam servise bilgi verdim bekleyeceğim ... Mesaja git »
Değişen eski TR cihazımın kayıt dışı imei uyarısı geldi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. 21 Ocak cumartesi günü Genpa etiler'e iphone 6 cihazımı yolladım, 23 ünde değişim kararı çıktı. 26 sında yeni cihazı kargoya ... Mesaja git »
Arkadaşları

DrawStyle
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.797