Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
serkank17
Gerçek Ad 
KonumSakarya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
:( daha dün sipariş vermiştim sitenizden. Nasip değilmiş demekki... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Benim kargomda bugün geldi (siyah note 3) hiç aklımda yokken iyi bir fiyata aldım haber veren arkadaşa teşekkürler... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 KULLANICILAR KULÜBÜ - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaslar merhaba dun itibariyle kliksadan note 3 siyah siparisi verdim bundan sonra sizin tecrubelerinizden yararlanmak icin bu konudayim... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Benim siparisim bugun kargoya verilmis:-)... Mesaja git »
Hocam o kadar acele aldım ki avantajixi unutmuşum :) sen söyleyince aklıma geldi gerçekten bi 50 TL gelirdi zaten içerdede (avantajixte) 35 tl vardı :... Mesaja git »
Valla arkadaşlar görünce gaza geldim LG G2 beklerken aldım gitti Yapı kresi %10 + Mazimum kampanyasıyla. Umarım puanlarımız yüklenir :)... Mesaja git »
http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/16933.aspx Arkadaşlar buradaki kampanya ile kliksa worldpuan kampanyası birleşiyormudur acaba? Bi... Mesaja git »
Kusura bakmayın anlayamadım ürün Distribütör Garantili derken zaten samsungun resmi ithalatçısı anlamına gelmiyor mu? paralel ithalat değil sonuçta,... Mesaja git »
LG G2 için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
İndirime gitmiş ithalatçı firma daha sabah bakmıştım 1480 gibi bir fiyatı vardı sanırım:)... Mesaja git »
LG G2 için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
HIZLIAL' ın chip para kampanyasıya 1409 TL ye geliyor. http://www.hizlial.com/lg-g2-d802-16-gb/02.044.1165.0195... Mesaja git »
Arkadaşları

AssistForte

Sariboce
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.138