Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhammetc
Gerçek AdMuhammet Coşkun
Doğum Tarihi12 Aralık 1990
MeslekÖğretmen
KonumSamsun,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
40K civarı Otomobil Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
41.500 tl ye 1.6 titanium ford focus aldım. 120.000 kmde. benzin & lpg. arka çamurluk boyalı. Allah hakkınızda hayırlı ise size de araç nasip etsin in... Mesaja git »
30.000 e kadar araç tavsiyesi konusunu başlattı (bir yıl önce)
Herkese iyi forumlar dilerim arkadaşlar. Ardahan'da öğretmenlik yapıyorum. Memleketten giderken bir araç alıp gideyim diyorum. Fakat biraz s... Mesaja git »
ADMİN BULAMADIM "SİLİN" LÜTFEN konusunu başlattı (bir yıl önce)
Herkese iyi forumlar dilerim arkadaşlar. Ardahan'da öğretmenlik yapıyorum. Memleketten giderken bir araç alıp gideyim diyorum. Fakat biraz sı... Mesaja git »
Fitness salonunda boks çalışılır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
İyi bir cevap oldu da 2 ayda öğreneceğim boks bilgileri sonraki süreçte tek başıma çalışmam için yeterli olmaz mı?... Mesaja git »
Fitness salonunda boks çalışılır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekkürler yüzbaşım! 2 ay teknik öğrenmeye çalışayım gidince teknik üzerinden videolar ile destekleyerek bir şeyler yapmaya çalışırım.... Mesaja git »
Fitness salonunda boks çalışılır mı? konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar iyi forumlar, şimdiden hayırlı mutlu bir bayram diliyorum. Ben yılın 9 ayını Ardahan'ın 6000 nüfuslu Göle ilçesinde geçiriyorum. Genelde 7 ... Mesaja git »
Saç dökülmesi ve minopecia fort %5 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar ben bu mereti 6-7 ay kullandım. Belki biraz daha fazla. Kullanmadan önce özel bir hastanede doktora da gittim. kan tahlili yaptı. değerleri... Mesaja git »
USB kablosu ile bilgisayara bağlantı sorunu yaşıyorum. Şarj oluyor, telefon bilgisayarı görüyor, bağlantıyı sağlayınca uyarı sesini veriyor. Fakat bil... Mesaja git »
Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
chevrolet'te on yıl içinde parça sıkıntısı olacak söylentileri dolaştı dolaşalı müthiş bir ucuzlama var chevrolet piyasasında. beni de cezbediyor. ... Mesaja git »
windows 10 nvidia 740m geçiş sorunu. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
hocam onları yaptım yine olmadı. nvidia'yı seçmiyor ekran kartı olarak sıkıntı orada.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.157