Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CodeRed
Gerçek AdCode Red
Doğum Tarihi1 Ocak 1981
KonumTekirdağ,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hocam nerede kaldı bu ! aylar öncesinde haziran ortası diye haberler yaptılardı. [:\-]... Mesaja git »
bir kaç ay huawei watch ile sıkıntısız kullandım, şuan eşim mi band 2 ile sıkıntısız kullanıyor.... Mesaja git »
Cihaz yanımda değil ama umarım doğru hatırlıyorumdur. * Ayarlar -> Pil -> Sağ Üstte Ayarlar -> Yoğun Güç Komut İstemi... Mesaja git »
Bende c432b180/181/182 kullanırken aynı sizinki gibi değerler alıyordum, bazen %6-7-10 düşüş gözlemlediğim oluyordu. benim için batarya tüketiminden... Mesaja git »
b172 kullanıyorum hocam, c636 nın c432 ye göre avantajları ve dezavantajları var. eğer benim gibi stabilite düşkünüyseniz tavsiye ederim ama güncellem... Mesaja git »
Gece saat 23:00 civarları şarjdan çıkardım, geceden sabaha deep sleepte tükettiği daha doğrusu tüketmediği miktar. wifi, mobil veri, bluetooth(huawei... Mesaja git »
Zor bir tarafı yok, işlemler çok basit sadece biraz kafa karıştırıcı Benim anlatımımdaki karışıklığın sebebi ezbere insanlara model ve version link... Mesaja git »
Aynen hocam gerçekten eziyet oluyor, birde yanında android wear kullanıyorsanız iyice iptal ... Mesaja git »
Tamamda hocam c432 ye zaten istediğiniz zaman yine geri dönebilirsiniz ... Mesaja git »
Hocam zaten size kaç zamandır söylüyorum, o güzelim ath cks990 u c432 ile heba ediyorsunuz. c636 geçtikten sonra bana dua edeceksiniz. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
TV
Sony
Ses Sistemi
Edifier, Lg
Notebook
Dell
Kulaklık - Amfi
Meizu
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
SanDisk
Ekran Kartı
Asus
Modem
Pirelli
Beyaz Eşya
Arçelik
Formula 1
McLaren

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109