Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ömerelif
Gerçek Adömer soyalp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
hocam benim kastettiğim hani görüşme yaparken kulağımıza dayayıp dinlediğimiz kısım. yani ahize.hoparlör değil. sizin dediğiniz hoparlör herhalde.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
arkadaşlar benim s7 edge nin ahize sesi en yüksekte iken cızırtı yapıyor.ne zamandır böyle bilmiyorum. dikkat etmedim. neden olabilir acaba.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
KLAVYE SEÇ i kapat alttaki ekranda klavyeler seçeneğinde o klavyeyi aaktif et. gözükecektir... Mesaja git »
Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam 30000 de aracım. akü ölmüş. inci marka start stop lu 72 amper lik jel akü ile değiştirdim. 500 tl ödedim.... Mesaja git »
Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar 2013 model c4 confort plus mcp aracımın aküsü öldü. akü tavsiyesi ve fiyat bilgisi lazım. yardımcı olana şimdiden teşekkürler... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar Home tuşuna basınca doğrudan desen ekranı çıksın istiyorum.önce kilit ekranı çıkıyor.kaydırınca sonra desen ekranına geçiyor. bunun bi çözü... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende koruyucu yok çok memnunum... Mesaja git »
Google Play store da x-edge isimli bi program var. indir.edge kıvrımlarının hem rengini hem hassasiyetini değiştir.hatta edge kısmı fazla olduğu için ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
yav sadece güvenlik güncellemesi bu. telefonun ne hızına ne stabilitesine bişey eklemez.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam şahsi fikrim ve tecrübemi paylaşayım. benim cihaz s7 edge. 3600 mah.sabah yüzde yüz iken şarjdan alıyorum teli.eğer akşam 11 e kadar yoğun kulla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.078