Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ömerelif
Gerçek Adömer soyalp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hocam siz böyle yazınca eşimin s7 si ve kendi telefonumu karşılaştırdım. hız olarak arada çok belirgin bir fark görmedim. belki milisaniyelik farklılı... Mesaja git »
su korumalı telefonlarda ses seviyesi mikrofon ve ahizelere takılan filtreler nedeniyle diğer telefonlardan biraz daha azdır. hatta görüşme ses düzeyi... Mesaja git »
dostum s7 edge yi satıp bunu aldım. al pişman olmazsın.... Mesaja git »
var mı bi farklılık ve boyutu ne... Mesaja git »
hocam a5 beklemede de kullanımda da diğer telefonlara göre çok daha az harcıyor. tabi bide gereksizler de çıksa dediniz gibi baya iyi zaman verir.... Mesaja git »
hayır kullanmıyorum. ekranı düğmesiz kapatma programı var ama a5 ten önce s6, s7 , s7 edge de de aynı programı kullandım. hiç böyle bir durumla karşıl... Mesaja git »
telefonum sanki always on ekranında imiş gibi kilit ekranı duvar kağıdında kalıyor. aynı sorunu yaşayan var mı acaba... Mesaja git »
o şekilde bazen silerken de çekiyor. o yüzden kapattım. böyle daha pratik bence... Mesaja git »
bu telefonun en çok ekran görüntüsü alma şeklini sevdim.ses kısma ve güç tuşu beraber basınca çekiyor.... Mesaja git »
1 sene s7 edge, 1 ay s6, şimdide a5 i ekrana bişey takmadan sadece arka kılıf ile kullanıyorum.tırnak değdirme çizilmez... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063