Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ömerelif
Gerçek Adömer soyalp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 42 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
oreo Android 6 gibi güzel hazırlanmış. videolarda pek çok cihazda 7 ye göre daha hızlı olduğu görülüyor. bizede 1 ay sonra gelecek. bekleyelim bakalım... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
araştırdığıma göre cihazlar oreo ile hızlanıyormuş.... Mesaja git »
arkadaşlar bir haber sitesinde a5 2017 rus romuna oreo gelmiş diyor doğru mu? var mı rus romunda olan... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
s7 edge dahil pek çok Android Telefonu deneyip beğenmeyen, son derece kıl birisi olarak söylüyorum. bu telefona bayılıyorum. uzun pil ömrü + ne yapars... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
ben s7 edge kullandım 1 yıl. sonra a5 2017 aldım.oyun oynamam. onun dışında kamerada ois olmaması ve hoparlör sesi bi tık düşük olması dışında hiç bir... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
iyi de neden geri dönmeye çalışıyorsunuz.rus romu her ay güncelleme almış türk romu 3 aydır almamış.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
rus romunda volte olsa bir dakika durmazdım tur da... Mesaja git »
türk romu mu sizin hocam... Mesaja git »
bilgisi olan varmı... Mesaja git »
peki rus romu daha mı hızlı veya ne artısı var... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.387