Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ömerelif
Gerçek Adömer soyalp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
ihtiyacım yok ama taktir ettim sizi. helal olsun... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
note 5 s7 edgeden bile daha büyük. ama kalem işi keyifli.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
düz olana göre artıları 1-pil 3600 mah olduğu için 6-7 saat ekran süresi. s7 3000 mah. ve 4-5 saat veriyor. 2-biraz daha büyük ekran. 3-ekran kıvrıml... Mesaja git »
HOCAM cihaz daha yeni olduğu için arka planda peek çok işlem yapıyor. zamanla 7 saate de çıkarsınız... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
nerden ve ne kadara aldınız hocam... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
formata gerek yok fabrika ayarlarına geri dön de sadece ayarlar sıfırlanıyor. 10 dakıkada yeniden ayar yaparsın.çoğu zaman düzeliyor öyle deyince. sak... Mesaja git »
hocam nereden bakıyoruz ben de gönderdim daha haber yok... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
para sıkıntın yoksa s6 yı satma evde dursun. ben pişmanım sattığıma. biradere tel lazım oldu. a7 aldık daha fazla verip.. s6 iyi bir cihaz. sıfırı 190... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
play store da double tapp isimli program var. bu program always on ekranına bi ikon koyuyor.o ikona çift tıklayınca ekran açılıyor.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
ben de en üst ses seviyesinde sanki hoparlör açık. şaka değil ciddiyim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.093