Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Indie Sever
Gerçek AdDoruk Özcan
Doğum Tarihi9 Şubat ****
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 73
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BİLGİSAYAR TOPLARKEN HANGİ PARÇALAR 2. EL ALINABİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bilgisayar kasası, bellekler, SSD ve işlemci ikinci el olarak alınabilir. Yine de gidip denemeden almayın... Mesaja git »
BU SİSTEME HANGİ EKRAN KARTI UYGUN OLUR? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Merhabalar, sorularına sırasıyla, olabildiğince doğru cevaplar vermeye çalışacağım. 1.Seçtiğin parçalar uyumlu görünüyor. Seçtiğin bellekler, seçtiğin... Mesaja git »
Amazon Türkiye Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar sanıyorum ki Amazon firması ile yeni tanıştınız. Sepetinizdeki ürünlerin fiyatı arttı diye "Amazon da bozdu!" , "Bu zamlar ne!" gibi söylem... Mesaja git »
ASUS Strix X370-F vs Asrock X370 Gaming K4 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Alabileceğim anakartlar ne yazık ki bunlarla sınırlı. X470 alabilmeyi ben de isterdim ama ne yazık ki böyle bir şey şu anlık imkansız. Tavsiyeniz için... Mesaja git »
ASUS Strix X370-F vs Asrock X370 Gaming K4 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Güncel... Mesaja git »
ASUS Strix X370-F vs Asrock X370 Gaming K4 konusunu başlattı (6 gün önce)
Merhabalar, Ryzen 7 2700x işlemcim ile kullanmak için bu 2 anakarttan birini alacağım. Bu konularda bilgi sahibi olan arkadaşlar hangi anakartın daha ... Mesaja git »
İlk defa pc topluyorum tavsiyelerinizi bekliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Haklısınız, dediğinizi bildiğim halde galiba dalgınlıktan dolayı böyle eksik bir tavsiyede bulundum. Bir dahaki sefere hatalı bir tavsiyede bulunmamay... Mesaja git »
İlk defa pc topluyorum tavsiyelerinizi bekliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bizlere sistemi ne için kullanacağını söyleseydin sana çok daha iyi yardımcı olabilirdik dostum. Öncelikle sana verebileceğim tavsiyeler: 1. Toplay... Mesaja git »
Bios update gerekse dahi sistem başlıyor diye biliyorum, anakartı Amazon' a iade etmek için gönderdim ve PSU testerı da sipariş ediyorum. Yardımlarını... Mesaja git »
Muhtemelen şu arkadaştan alacağım en uygun fiyata burada satıyorlar. Gittigidiyor profilleri de mevcut ve orada da satış sayısı 7000 gibi bir şey ... Mesaja git »
Arkadaşları

Technics

pcwolf28

monster34

Coolermaster_Türkiye

eotmn.9

Kagoca

blttalas

The Loner

GearBest.com

esondere
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Zyxel VMG3312-B10b VDSL2/Fiber Modem
Alıcı: argesus
Tarih: 17 Ekim 2018; 17:35:45
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti. Yardımsever bir arkadaş, tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: SATILIK - Airties Air 5650TT VDSL2/ADSL2+ Modem
Alıcı: metebyr
Tarih: 2 Ekim 2018; 19:14:02
Yorum
ilgili birisi, alışveriş esnasında güven verdi yardımcı oluyor sattığı ürün hakkında. kendisine teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı - Origin Hesabı(A Way Out+Battlefield 1+Sims 4)
Alıcı: SCoksoyluer
Tarih: 28 Ağustos 2018; 13:36:39
Yorum
İlgili bir arkadaş. Sattığı ürünün arkasında duruyor.Her türlü yardımcı olmaya çalıştı. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Steelseries Stratus XL(Yeni nesil) - SATILIK
Alıcı: yiğit kaya
Tarih: 12 Şubat 2018; 17:17:34
Yorum
Güvenilir ve dürüst arkadaş. Ürünler kaliteli ve temiz. Ürünleri ödeme sonrası gönderdi. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Elimdeki AK 47 Skinlerini ve Oyunları Alış Fiyatıma Satıyorum!
Alıcı: UzaktanKomando
Tarih: 18 Şubat 2017; 20:20:31
Yorum
güvenilir dürüst insan alışveriş için teşekkür ederim..
Genel Puan

Alıcı: djoguzhan55
Tarih: 12 Şubat 2017; 15:36:45
Yorum
Rocket League i ben almış bulunmaktayım ilk havaleyi geçtim sonra oyunu yolladı ilgili ve hızlı satıcı
Genel Puan

Alıcı: Kagoca
Tarih: 11 Şubat 2017; 23:30:27
Yorum
Çok temiz bir alışveriş oldu. Satıcı isteğim üzerine parayı almadan oyunu verdi. Farklı zaman ve günlerdeki mesajlarıma direk şekilde döndü.
İmza
Nvidia GT 420M ile oyun dünyasını kendi çapında fethetmiş, indie oyun aşığı, teknoloji meraklısı bir bilgisayar kullanıcısı...
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Steam
DarkMallet
Notebook
Acer
PSN ID
DarkMalleTR
Kulaklık - Amfi
Creative
Anakart
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156