Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ferfecir66
Bir Önceki Kullanıcı Adıferhatunal66
Gerçek Adferhat unal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE FREEZONE YENİ TARİFELER ( ESKİ YENİ ABONELERE AÇIK) başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Freezone abonesiyim bu tarifeye gecmek istiyorum de... Mesaja git »
İkinci defa Vodafone kazığı yedim. başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Zamaninda banada yagli yagli sohmuştu 7 sene kullanmadim amma gene vf ye gectim tabii faturasiza... Mesaja git »
Esnek largede gece3gb yemiyor esnek maxide yapiyodum... Mesaja git »
DOLAR 3.59- Euro 3.90( Enflasyon 10 Yilin Zirvesinde) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sebebi dolar yukselince azinliktroller meydana cikiyor dolar dusuncede aktroller... Mesaja git »
DOLAR 3.59- Euro 3.90( Enflasyon 10 Yilin Zirvesinde) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
15 yildir ülke batiyo azinliklar akp iktidar oldukca cildiriyor hahahaha her hafta dolar 4 tl yuro 10 tl... Mesaja git »
DOLAR 3.59- Euro 3.90( Enflasyon 10 Yilin Zirvesinde) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Referandumun hemen ardindan dolar 4tl olocok diyen vardi bekledim bekledim ama olmadi 1 hafta gecti hemen hemen... Mesaja git »
DOLAR 3.59- Euro 3.90( Enflasyon 10 Yilin Zirvesinde) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Asil hileyi CHP yapmistir %64 olan farki hileyle 51 e dusurmustur en fazla 50 nin altina indiremeyincede cinganlik yapmaya devam ediyor yillardir ayni... Mesaja git »
CHP YSK Üyesi: Kararı AYM ve AİHM'e Götüreceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aglama bebek aglama 3 gun kaldi bayrama ... Mesaja git »
sabah ne yenir pratik başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2 yumurta 1 sucuk yeter sana... Mesaja git »
Sinan Oğan, 2019'da Cumhurbaşkanlığı'na aday olacak! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
RTE nin yaninda bunlarin smsi okunmaz... Mesaja git »
Arkadaşları

burunsuzpinokyo

ganyotcu66

akare+bkare=ckare
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109