Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ferfecir66
Gerçek Adferhat unal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GALATASARAY - TÜRKCELL İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bence gayet iyi zaten Turkcell in ayda 4 5 gb hediyesi var ayda 5 9 tl hic birsey... Mesaja git »
Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Pil harici bi + si yok... Mesaja git »
750 dk+5000 sms+ 8 gb 29 TL (TT Selfy) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Prime ile tanis 39 a kullaniyodum faturasiza gecirin dedim iyi bi pazarlikla aldim bu fiyati tarifede dehisti net yetmiyo dedim 10 dan 8 gb lik tarife... Mesaja git »
750 dk+5000 sms+ 8 gb 29 TL (TT Selfy) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bazarlik yaparak la... Mesaja git »
Vodafone da hattın kapanma süresi ile ilgili? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Tasima yapinca sure uzuyormu... Mesaja git »
1000dk sms 8gb 17 tl... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Lineageos yada eski adi cyanagen mod ile ugrasan varmi vrsa bi konu acsa iyi olur... Mesaja git »
🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Prime ile tanis 10 gb 39 tl kullaniyodum 2 ay olmustu geceli faturasiza gecme kaydi olusturdum 1000 dk sms 8 gb yi 25 tl ye aldim... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Selamlar Zenui nin guncel surumu play storede yok lakin ben netten indirdim isteyen yukleyebilir Yukari kaydirmayla menuye giris... Mesaja git »
Vodafone en geniş 4.5g kapasama alanı yalanı başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hmm Allah Allah tamam... Mesaja git »
Arkadaşları

burunsuzpinokyo

ganyotcu66

akare+bkare=ckare
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125