Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ferfecir66
Gerçek Adferhat unal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
20 bin bütçe genç işi. başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
1.2 motor albea hem sorunsuz hem vergisi ucuz hemde yakiti koklar... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Bu ASUS guncellemeyle bazi cihazlarda kamera sorunu meydana gelmis simdi benim kafamda bi sorun var aceba tum asus 3 Lerdeki kameralar aynimi yoksa le... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Baska Romu yedek alip yuklemek sakincali imei no vs vs direk teline gecebilir... Mesaja git »
Benzin fiyatları arttıkça LPG’ye talep artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Dizelden baska ekonomik yok suan gececen lpg felan... Mesaja git »
VODAFONE FATURASİZ YENİ GANİ TARİFELERİ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sinirsiz nasil olacak ki genelde facede takilirim ben lakin sayfa gezdikce resimler sonradan yukluyor cogu zaman gunde 2 saate yakin takiliyorum bu he... Mesaja git »
ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Tarayici opera kullaniyorum sayfa kaydirmada cok takklma oluyor sizde de boylemi ayrica klavyeyi uzun zaman sonra actigimda ben kelimeyi yaziyorum ama... Mesaja git »
VODAFONE FATURASİZ YENİ GANİ TARİFELERİ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
24 saat mobil acik kullananlar var gani buna ne diyecek acaba biraz mantikli biraz gereksiz gibi... Mesaja git »
10 GB BİP YARDIMLAŞMA WP GRUBU başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Link sorunlumu gruba katil yazisi cikar cikmaz boyle bor sayfa yok uyarisi aliyorum... Mesaja git »
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Lpg nin bi avantaji kalmadi durumu olan dizele yonelmeli lpg ye dizelden daha cok zam geldi suan en ideali dizel... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (19₺) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim hatta vf ye gecmek uzere artik mega 22 den devam ederiz... Mesaja git »
Arkadaşları

burunsuzpinokyo

ganyotcu66

akare+bkare=ckare
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.082