Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aeim
Gerçek Adibrahim
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 26 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ÇOK UCUZA GENESIS CLOUDMINING HESABI konusunu başlattı (3 ay önce)
22.5Ths sha-256 kazım gücünde ömür boyu kontrat. Genesis mining piyasadaki en güvenilir cloudmining firmasıdır. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
HF 10.08ths 1 yıl genesis 22.5ths ömür boyu satılık hesaplar. HF 0.2btc genesis 0.4btc... Mesaja git »
HASHFLARE ve CRYPTERRA Madencilik Deneyimim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
HF 10.08ths 1 yıl genesis 22.5ths ömür boyu satılık hesaplar. HF 0.2btc genesis 0.4btc... Mesaja git »
HASHFLARE ve CRYPTERRA Madencilik Deneyimim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
kazım gücünün nakit olarak değerini iade ediyorum. benim refimle 2000$ alım yaptınız diyelim 300$ size nakit veriyorum.... Mesaja git »
CLOUD MİNİNG / HASHFLARE başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
10.08 ths sha-256 hesabımı satıyorum. 0.029btc bakiyesi vardır. yaklaşık 330$yapıyor içindeki bakiye. 200$/ths fiyat istiyorum şu an alırsanız 220$ ve... Mesaja git »
HASHFLARE ve CRYPTERRA Madencilik Deneyimim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
referansımla kayıt olana bonusunu iade ediyorum. pm ile ulaşım... Mesaja git »
Morhipo'da geçerli 100 TL ve üzerine %20 indirim kodu 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
parayı yollayalı yarım saat oldu hala cevap yok... Mesaja git »
ALINIK MORHİPO %20 başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
aldım silinebilir... Mesaja git »
Silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
MORHİPO 100 TL ve ÜZERİNE %20 İNDİRİM KODU başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.066