Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hamathamat
Gerçek Ad- -
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPhone 7 Hoparlör Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Birsey izlemek icin telefonu 90 derece cevirince alttaki hoparlorden daha cok ses cikiyor kulaklar rahatsiz oluyor, bunu orta duzey samsung telefonlar... Mesaja git »
iPhone 7 Hoparlör Sorunu konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, İphone 7 kullanıcısıyım telefonun alt hoparlöründen daha çok ses gelirken üst hoparlörden daha az ses gelmekte. Birşey izlemek içi... Mesaja git »
İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba arkadaslar, iphone 7 kullaniyorum. Telefonu yan cevirince altta ki hoparlorden daha cok ses cikiyor ustteki hoparlor altakine gore daha az ses... Mesaja git »
AİS E GİRMİYOR LAN başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hocam 2 sene öncede böyle olmuştu. dava falan açtı arkadaşlar kabul edilmedi sen ne diyorsun?... Mesaja git »
AİS E GİRMİYOR LAN başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
tercihini yapamayanlar yapamayacak seneye kaldınız yarından çalışmaya başlayın gençler :)... Mesaja git »
Ekran Kartı(Yardım) konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar laptopda 2 tane ekran kartı var amd ve intel. Geçen gün oyun oynarken 5 fps ye kadar düştü oyun donmaya başladı. Bende driverları silip baş... Mesaja git »
Ek puan başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
upp... Mesaja git »
Ek puan başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
upp... Mesaja git »
Ek puan konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaşlar benim diploma notum 55.45 bu yıl bir yükseköğretim programına yerleştim seneye sınava girsem zaten az gelen puandan ne kadar puan kesilecek... Mesaja git »
FM 2013 e FM 2015 Transfer yaması var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
uppp arkadaşlar fm 15 i iki kere denedim çok abartı olmuş. taktik ekranı saçmalık ayrıca oyuncularla ıkıde birde konuşmak zorunda kalıyorsun sürekli s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094