Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
warnux52
Gerçek Adcelal calis
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G959/g104/v81646/f1/full/update.zip indirin Sd karta dload klasörü açın ve update.zip içine ac... Mesaja git »
BedavaAlgidaKodları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Katılmak istiyorum... Mesaja git »
Android 6.0 ve b390 en son nisan güncellemesiyle hiç bir sıkıntı yok. Manuel güncelleme yapmalısınız batarya iyi gidiyor.... Mesaja git »
Lenovo Vibe S1 Lite (1080p ekran) 630tl + 50tl puan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-s1l-beyaz-akilli-telefon-260492176 satıcı teknosa %10 indirim ile 630tl + 50tl axess... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
AVVA Hafta Sonu Şenliği (1 Alana 1 Bedava) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aras kargo aradım dün vermişler yarın dağıtıma çıkar bende ceket almıştım 48beden ins olur... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
AVVA Hafta Sonu Şenliği (1 Alana 1 Bedava) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aynen bende sipariş kargoda diyor link vs yok... Mesaja git »
MSI 870A-G54 AMD +PHENOM IIX4 955B 180TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Satılmıştır... Mesaja git »
MSI 870A-G54 AMD +PHENOM IIX4 955B 180TL konusunu başlattı (5 ay önce)
Emektar sistemimi guncelleyeceğim hali hazırda halen kullanıyorum. Oc vs işlemler yapılmamıştır.İstanbul içi elden teslim edilir.Kargo alıcıya aittir... Mesaja git »
Arkadaşları

etkinus
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141