Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gudik.
Gerçek AdSalvador Dalin
Doğum Tarihi14 Ocak ****
KonumEdirne,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trendyol Hediye Çeki Tanımlamış S.K.T 14.04.2018 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Neye göre tanımlıyor bu hediye çeklerini. Bir kere bile vermedi. Çok mu şanssızım anlamadım.... Mesaja git »
BİM'e gelen yeni gofret incelemesi (SS'li) (F\P ürünü) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Acaba Patito cips incelemesi gelecek mi ? Ketçaplı olan olursa daha hoş olur.... Mesaja git »
Nallart bey, her kış dönemimde açtığınız bu konu sayesinde beni bir mutluluk kaplıyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.... Mesaja git »
Sizi kaç kişi bloklamış, güncel paylaşım yapın başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Zaman çok hızlı geçiyor.... Mesaja git »
dünya dışı gezegenlere yolculuk - uzay keşfi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Star Strek (tüm filmleri)... Mesaja git »
Iphone kullananlar neden zil seslerini değiştirmiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bir derman da benden gelsin.... Mesaja git »
Columbia,North Face mont tavsiyesi kis icin!! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Orijinal ürünler mi ?... Mesaja git »
Turkcell kurban bayramına özel 13 gb bedava internet! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Grup kuran pm atsın... Mesaja git »
50mm lens kullansın fakat hiç benim olmadı.(Kesinlikle harika bulunduğum şehirde ikinci ek olarak satan bulamadım bulsam bile sıfır fiyatı ile aynı fi... Mesaja git »
Canon 650D (18-55) bir dslr sahibim, cep telefonu olarak iPhone5 var 200-300? civarında kolay taşıyabileceğim ikinci el bir makine önerisinde bulunur ... Mesaja git »
Arkadaşları

tomysawyer

canamera

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078