Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gudik.
Gerçek AdSalvador Dalin
Doğum Tarihi14 Ocak ****
KonumEdirne,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
dünya dışı gezegenlere yolculuk - uzay keşfi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Star Strek (tüm filmleri)... Mesaja git »
Iphone kullananlar neden zil seslerini değiştirmiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bir derman da benden gelsin.... Mesaja git »
Columbia,North Face mont tavsiyesi kis icin!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Orijinal ürünler mi ?... Mesaja git »
Turkcell kurban bayramına özel 13 gb bedava internet! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Grup kuran pm atsın... Mesaja git »
50mm lens kullansın fakat hiç benim olmadı.(Kesinlikle harika bulunduğum şehirde ikinci ek olarak satan bulamadım bulsam bile sıfır fiyatı ile aynı fi... Mesaja git »
Canon 650D (18-55) bir dslr sahibim, cep telefonu olarak iPhone5 var 200-300? civarında kolay taşıyabileceğim ikinci el bir makine önerisinde bulunur ... Mesaja git »
Iphone`da iki instagram hesabi kullanmak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Instagramın kendi uygulaması zaten bu özelliği destekliyor, uygulamanın içerisinden ayarlar kısmına gelip hesap ekle demeniz yeterli.... Mesaja git »
Mfyim Mezun senem kitap önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Geometri adına karekök çözücem, analitik olan ve mps olan (mps 2 tane zaten) birey B planlıyorum ek olarak Matematikte ben de bir arayış içerisinde... Mesaja git »
Mfyim Mezun senem kitap önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben de 40binden kalıyorum ve hedeflerimiz aynı. Nasıl çalışmayı hedefliyorsunuz ? Dershane gibi bir yere kayıt olacak mısınız? Şu sıralar ders çalışma... Mesaja git »
Cydia shsh kaydının yedeğini alıyor mu ? Öyle ise 7.1.2 de olanı bulur mu ?... Mesaja git »
Arkadaşları

tomysawyer

canamera

berke_17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094