Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
moons94
Gerçek AdÖvünç TÜRKER
Doğum Tarihi29 Ağustos 1994
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ekran kartım tam güçte çalışmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Emin değilim ama ürünü 15 gün içerisinde değiştirme hakkım var diye biliyorum. Gidip o zaman geri vereyim. EDIT: Kasayı yan yatırınca sürtme sesi ge... Mesaja git »
65-67 dereceyi görüyor ısı benim takıntım var 60 geçmesini istemiyorum o yüzden elle fan hızını %80 veya 85 yapıyorum ama resmen devamlı olarak sürtme... Mesaja git »
Anladım teşekkür ederim. Fanları %80 ve üstünde çalıştırırken sürtme sesi geliyor. Sizce geri verip değiştirmeli miyim ? yaklaşık 18-19 yıldır bi... Mesaja git »
Ekran kartım tam güçte çalışmıyor konusunu başlattı (3 yıl önce)
2 gün önce yeni ekran kartı aldım. Zotac GTX 960 AMP. TeamFortes 2 Oyununda Ultra AAx8 1920x1080 de FPS 35e düştüğünü gördüm. V-sync kapalı. Aklım ... Mesaja git »
MUhabbet kuşum çok hızlı nefes alıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Dün benim kuşa parazit spreyi sıktım, kustu. Sonra kusmayı bıraktı. Bende parmağı yaklaştım yaklaştırınca yine başldı kusmaya. Ama yem vermiyor bildiğ... Mesaja git »
Muhabbet kuşu kıskanır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
arada vuruyor ama öyle çok saldırgan birşey değil. Dişiyi yakalıcam diyelim kafesin içinde kaçıyor. Erkeğin yanından geçerken erkek ona gagasıyal v... Mesaja git »
Muhabbet kuşu kıskanır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Şimdi dişi çığırıyor diye erkeği kafesten aldım. Bu sefer dişi erkeği çağırmaya başladı -_- nazmı yapıyor bu dişi yoksa benim anlamadığım birşey mi ... Mesaja git »
Muhabbet kuşu kıskanır mı ? konusunu başlattı (5 yıl önce)
2 tane muhabbet kuşum var. İlki 2-3 hafta önce evime dışarıdan kaçıp geldi. 1 yaşından büyük olduğunu tahmin ediyorum dişi. 3 gün sonra yalnız kalm... Mesaja git »
kuşlar tam alıştı elime geliyordu. Artık elimin avcumun içinde huzurlu bir şekilde duruyorlardı yavşak bir arkadaşım geldi kuşun yanında eliyle gürült... Mesaja git »
elle çok az su damlatıyorum. Yeni aldığım yavru bana alıştı elimden artık kaçmıyor kolumda omzumda duruyor. Ama evime dışardan başka evden kaçıp ge... Mesaja git »
Arkadaşları

metin abi 52
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0 AMD / FX8350 4.2 GHZ 16MB / H100i Sıvı soğutucu / Corsair 4x4 16GB DDR3 1866MHZ CL9 / ASUS HD7870 1.1GHZ çekirdek 1250 MHZ bellek hızı / CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 400R 80PLUS 750W MIDT ATX SİYAH KASA/ KINGSTON 120GB HYPERX 3K SERISI SATA 3.0 CACHE SSD (OKUMA 555MB / YAZMA 510MB) / WD 3.5" 1TB CAVIAR BLACK SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM HARDDISK /
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Oyun Platformu
PS3, PSVITA

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.140