Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
İnanc Öge
Gerçek Adİnanç ÖĞE
Doğum Tarihi5 Şubat 1986
KonumAnkara, Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu birilerine göre çok kıymetli iş adamı Mehmet Cengiz net bir biçimde ne söylemişti? “Bu milletin .mına koyacağız”! Eh şimdi en başta ülkeyi yönetenl... Mesaja git »
BMW 4 Serisi Gran Coupé-Coupe-Cabrio (F36-F32-F33) ***ANA KONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
4 grancoupe A4’e bakarak daha sportif,çekiçi ve şık bir araba.A4 3 serisine alternatif bence.Artık seçim sizin hangisinde daha iyi hissedecekseniz onu... Mesaja git »
BMW 4 Serisi Gran Coupé-Coupe-Cabrio (F36-F32-F33) ***ANA KONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fiyat olarak piyasa ortalamasında ama azda olsa bir miktar daha düşürmeye çalışabilirsin.Bendede iki tane çocuk var tabi benimkiler biri 5 diğeri 2 ya... Mesaja git »
Merhaba.İlandaki araba alınabilir,koltuklar için ise deri koltuk kişiye göre tercih meselesi.2017 model arabam ve siparişini verirken deri koltuğu öze... Mesaja git »
Ankara'da Yüksek Hızlı Tren kazası (9 ölü, 86 yaralı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dün sorumlu bakan sorulan bir soru hakkında “Teşekkür ederim” diyerek geçiştiriyorsa bu olayda önceki diğer örneklerde olduğu gibi geçiştirilecek,yala... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bendede durum aynı ayın 5’inde 1 yıl oluyor ve şu an %90.Merak ettiğimden bakmıştım ama takılmıyorum bu duruma keyifle kullanıyorum... Mesaja git »
BMW 4 Serisi Gran Coupé-Coupe-Cabrio (F36-F32-F33) ***ANA KONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba.Yazılım konusunda bende paylaşımda bulunayım yardımcı olmak adına.Yazılımsız 4.18i grancoupe kullanıyorum,bir arkadaşımda yazılımlı 4.18i gran... Mesaja git »
İyi ki Japon araçları var başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alman markalarını fiyat ve aldığınız ile mukayese edip eleştirmişsiniz ama bir örnek vereyim Japon Honda için,oturduğum sitede yeni kasa Civic ve Jazz... Mesaja git »
BMW 4 Serisi Gran Coupé-Coupe-Cabrio (F36-F32-F33) ***ANA KONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Mevcut ülke ekonomimizde geldiğimiz noktada yaptığınız tespitlerinize harfiyen katılıyorum Umarım dediğiniz gibi 3-4 yıl sonrasında rayına oturmuş ol... Mesaja git »
BMW 4 Serisi Gran Coupé-Coupe-Cabrio (F36-F32-F33) ***ANA KONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yalan olacak diye hayıflanmak iyimser bir tabir artık yalan oldu diyebiliriz hocam.Bende arada uğrar Borusan’a bakarım geçen hafta bir işim vard... Mesaja git »
Arkadaşları

momentmc

pcwolf28

swarix
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141