Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_müdür_
Gerçek Adfatih değirmencioğlu
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pttcell Kapandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler sagolun.... Mesaja git »
Pttcell Kapandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Değiştirilen simler yada 4.5g başvurusu yapıp Türk Telekom hattı alan Pttcell'lilerde solda yukarda Pttcell yazmaya devam ediyor mu? Yoksa Türk Telek... Mesaja git »
SAMSUNG S3 SİYAH TR FATURALI KUTULU TEMİZ konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar İst içi elden faturalı hesaplı siyah s3 arıyorum.Kartalda ikamet ediyorum ilgilenenlar msj atabilirler.Sistem Notu : Bu ilan her tü... Mesaja git »
PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Dediği dogru benimde dün hızım düştü. bir buçuk ay hızlı kullandm. Ama o kadar abanmadım ya ben uyanmasınlar diye. vay arkadaş... Mesaja git »
PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
arkadaşlar yaklaşık 10 gün oldu hız düşmedi.bazılarımızın ki böyle mi devam edecek. Ya da benim burda baz istasyonları iyi mi acaba. Bildiigm kadarıyl... Mesaja git »
aynen... Mesaja git »
eyw kardeşim. ethan online servisten baktım hep 0 tl eyw kardeşim.... Mesaja git »
aynen bende senin gibiyim.bir hafta oldu geçeli.hız hiç düşmedi.hızı böyle düşmeyip takılıp faturası gelmiş olan var mı acaba??? cepnet kullanırken ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.082