Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_müdür_
Gerçek Adfatih değirmencioğlu
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alabilirsiniz. Tel+internet hepsi içinde 30 lira. İlk ay damga vergisi cıkıyor 1 ile 10 tl arası.Franchıse pek önermiyorum Türk Telekom' un kendi ofis... Mesaja git »
1 e düşecek diyorlar ama bazı gercekler var. Yukarda baya işlendi. Foto da 3 e düşer diyor. Orayla oynayamazlar diye düşünüyorum. Fakat küçük bir ihti... Mesaja git »
Şimdilk 3 e düşmüyor benim ki. İlk faturadan sonra kotayı asıp bende yazacagım. Zaten foto koyanlarda var.... Mesaja git »
Yukarda bahsedilmiş banada 40 gb niz olsun 40 lira ödersiniz dediler. Gerek yok dedim. Aynı zamanda dendiği gibi net 4le 5 arası gelip gidiyor 3 düşmü... Mesaja git »
Bana zyxel verdiler. Bağlatma derdine düştügümden modemi hiç düşünemedim. Seçim şansınız olabilir.Gittiğinizde sormalısınız.Fakat çekim gücü gayet iyi... Mesaja git »
Arkdaşlar ben Ayın başında bağlattım.Nisan da başvurmuştum. Tabi farklı oldu benim biraz kutu mutu problemleri.. İlk ay oldugu için henuz tam oturmadı... Mesaja git »
Evet kardeşim bu şekilde diye biliyorum bende. 02:00 06:00 yazmışım 08:00 di sanırım o kısmı düzenlemiş olayım. Yine de bu konuyla ilgili deneyimli ar... Mesaja git »
Rica ederim.... Mesaja git »
Aynen arkadaşlar umarım devam eder. Bende de 3mbps yazıyor.... Mesaja git »
Yine de yanlış bilgilendirme yapmamak için Türk Telekom'u aradım. Bende 3mbps gözüküyor dedim akn sonrası. Çıkan kişi bizde 1 gözüküyor dedi. 8 olsa i... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063