Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ingvar
Gerçek AdMustafa Ergün
KonumKocaeli, Gebze
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam baya istekli gördüm sizi 1-2 saat gezinti için sıkıntı olmaz bence, hatta gören polislerin ilgisini çeker muhabbet açılır sonra salarlar gi... Mesaja git »
Suzuki Gs500 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Temiz bulunursa tadından yenmez. Ben de 00-10 arası japonlara bayılıyorum. Hayalimdir eski bi makinayı adam edip ömür boyu kullanmak. Sahibindende azı... Mesaja git »
Hocam 150 lik cbf tvs vs. bile 11-12 hp olunca şaşırdım o motora ama 90 hız dediğinize göre normal. Nasil düşünüyosunuz hocam pocket bike gibi mi... Mesaja git »
Kaç KM'ye kadar motosiklet alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sağolun hocam benim için de öyleydi ... Mesaja git »
Hocam 6.5 hp mi yoksa kw mi? hp ise 6.5 200 cc için çok düşük değil mi?... Mesaja git »
Kaç KM'ye kadar motosiklet alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Efsane hocam çok az yakmasına ben de hayret ediyorum pederde 700x var. Şekli şemali çok hoş gelmiyor ama bana ... Mesaja git »
Kaç KM'ye kadar motosiklet alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam inazuma hastasıyım ben de Kırmızı siyah olanına bayılıyorum. Çamurluk biraz daha ince olsa çok enfes olurdu evi... Mesaja git »
Kaç KM'ye kadar motosiklet alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam cbf'te çok km yapmış insanlar hep fanatikleri artık. Çoğu kurye tvs hero vs. scooter kullanıyor artık gördüğüm kadarıyla. 250 cc dediginiz... Mesaja git »
Halkımız düdüklenmeye alışmış başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu devlet sadece halkın parasıyla geçiniyor. İki araba alıp birini devlete hediye ediyoruz sonra duble yol diye başımıza kakıyo bazı devlet büyük(:D)l... Mesaja git »
Kaç KM'ye kadar motosiklet alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
10k km yi geçmemiş motorlar: 0-2k rodajını bile düzgün yapmamış heriflerin satışı 2k-5k motoru geçici bi heves olarak görüp zırt pırt motor alan... Mesaja git »
Arkadaşları

kerimdeveci

Montmartre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
Wukong

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148