Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cardigans78
Gerçek Adm
KonumTekirdağ,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Profilo bd2056 buzdolabı hakkında? konusunu başlattı (dün)
Merhaba ürün kullanan ya da hakkında bilgisi olan var mı hiç anlamam fakat mağazada gidip gördüm o bu fiyata bu özelliklerde buzdolabı o yok netten ... Mesaja git »
Balayı konusunu başlattı (25 gün önce)
Merhaba balayı için eylül 17-24 tarihlerinde kiralik villa düşünüyoruz, daha önce villa kirayan arkadaşlar öneri ve tavsiyelerinizi belirtir misiniz?... Mesaja git »
Lg 55uh615v konusunu başlattı (28 gün önce)
Lg 55uh615v kullanan yada üran özelliklerinden anlayan arkadaşlar tavsiye eder misiniz? 3 binliraya buldum ne dersiniz?... Mesaja git »
Akıllı TV satın alma rehberi: 2500TL altına en başarılı modeller başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Lg 55uh615v kullanan yada üran özelliklerinden anlayan arkadaşlar tavsiye eder misiniz?... Mesaja git »
Mekanizmalar çalışıyor mu?... Mesaja git »
Merhaba ,bende free var, axeesede başvurdum, şimdi ben x kampanyasına mesajla ya da linkten telefonla kayıt oldugumda 2 karta birdenmi kampanyaya dahi... Mesaja git »
efsane geri döndü AXESS 400 chip para başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam bende free var, axeesede başvurdum, şimdi ben x kampanyasına mesajla ya da linkten telefonla kayıt oldugumda 2 karta birdenmi kampanyaya dahil e... Mesaja git »
efsane geri döndü AXESS 400 chip para başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
......... Mesaja git »
Chevrolet captiva alinir mi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhabalar ailemiz kalabalik oldugu icin 7 kisilik bir yüksek arac almak istiyoruz butcemize en uygun arac chevrolet captiva fakat marka avrupa pazari... Mesaja git »
https://www.glorria.com/glorria-beyaz-altin-tektas-yuzuk hocam şu yüzük hakkında fikrin nedir bir kaç güne almam lazim, keske daha önce denk gelse... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Dünyanın en tehlikeli hali, cehaletin örgütlü eyleme geçme halidir.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125